دانلود Greenshot 1.2.10.6 – نرم افزار تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

دانلود Greenshot 1.2.10.6 – نرم افزار تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

Greenshot یکی از نرم افزارهای کم حجم و کاملا رایگان در زمینه تهیه اسکرین شات از محیط سیستم عامل ویندوز است. این علاوه بر سبک بودن، دارای سرعت عمل عالی در موقع گرفتن عکس می باشد که می توانید در هرزمان که خواست از حالت محیط های مختلف ویندوز به صورت آسان عکس تهیه کنید. البته درنظر داشته باشید که برنامه با اینکه حجم کمی دارد، قادر عکس ها را با کیفیت بالا و مناسبی بگیرد.

نرم افزار Greenshot این امکان را می دهد تا تصویر را به روش های مختلفی نمایش دهید که عبارتند از: ذخیره کردن فایل، ارسال به چاپگر، کپی کردن به کلیپ بورد، ارسال به ایمیل مورد نظر، ارسال کردن به برنامه های اداری، آپلود به سایت های عکس. این نرم افزار تنظیمات عالی را در اختیار شما  قرار می دهد که همه تنظیمات قابل درک هستند و شما می توانید به راحتی در موقع نیاز تنظیمات لازم را انجام دهید (بدون نیاز به سواد خاص). شما می توایند آخرین و جدیدترین ورژن برنامه را همراه با نسخه پرتابل (بدون نیاز به نصب) با لینک مستقیم از ادامه مطلب دانلود نمایید.

دانلود 4.82 IceCream Screen Recorder تصویر برداری از صفحه نمایش

دانلود 4.82 IceCream Screen Recorder تصویر برداری از صفحه نمایش

IceCream Screen Recorder نرم افزاری عالی برای ضبط تصویر از صفحه نمایش کامپیوتر یا دسکتاپ در ویندوز می باشد که به کاربر این امکان را می دهد به راحتی از هر منطقه صفحه نمایش، تصویر یا یک فایل ویدیویی تهیه کند. این نرم افزار مجموعه ای کامل از گزینه ها و ابزارهای برای ضبط حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد که می توانید نهایت بهره از این ابزار ها را ببرید. در زمینه تصویر برداری از صفحه نمایش نرم افزارهای بسیار وجود دارند که از حجم بالا برخوردارند و کیفیت پایینی در ضبط دارند، ولی نرم افزار IceCream Screen Recorder دارای حجم کمی نسبت به دیگر نرم افزارها است و کیفیت بسیار عالی در ظبط دارد و علاوه بر این تنظیمات حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد.

(بیشتر…)

...
دانلود Screenpresso Pro 1.8.6.0 – تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

دانلود Screenpresso Pro 1.8.6.0 – تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

در خیلی از مواقع لازم می باشد که جهت ساخت آموزش و …. از محیط ویندوز اسکرین شاتی را تهیه کنید که نرم افزارهای زیادی با قابلیت ها مختلفی در این زمینه وجود دارد که اکثر آن ها، حجم بالایی دارند. Screenpresso یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای تهیه عکس و اسکرین شات از محیط می باشد و نسبت به برنامه های دیگر حجم کمی دارد و از قابلیت های زیادی بهره می ببرد! این برناه عالی علاوه بر اینکه حجم کمی دارد، اسکرین شات هایی که تهیه می شود، کیفیت تصویر بالایی دارند. برنامه قادر است اسناد PDF با ژنراتور مقاله ایجاد کند و حتی به شما این امکان را می دهد تا تصویر گرفته را در شبکه های مختلف به اشتراک بگذارید.

Screenpresso ویژگی های مفید و کاربردی بسیاری دارد که امکان تصویربرداری حرفه ای از صفحه نمایش دسکتاپ و محیط کامل ویندوز را می دهد! در نظر داشته باشید که این نرم افزار گزینه های پیچیده ندارد و رابط کاربری ساده برای استفاده کردن پشتیبانی می کند. این نرم افزار در دو نسخه ویندوز و مک منتشر شده است که از اکثر زبان های مختل دنیا پشتیبانی می کند. نسخه ویندوز نر...

دانلود PicPick 4.1.6 – نرم افزار عکسبرداری از محیط ویندوز

دانلود PicPick 4.1.6 – نرم افزار عکسبرداری از محیط ویندوز

PicPick نرم افزار قدرتمند و کم حجم برای عکسبرداری از محیط ویندوز می باشد که قادر است با کیفیت بالا از محیط ویندوز عکسبرداری کند. اگر شما هم دنبال یک نرم افزار خوب برای تصویر برداری از محیط ویندوز با کیفیت بالا می گردید، PicPick می تواند برنامه ی باشد که شما دنبالشید. نرم افزارهای زیادی در زمینه ی عکسبرداری از محیط ویندوز هست، ولی حجم زیادی نسبت به این برنامه دارند و یا با کیفیت بالا عکس برداری نمی کنند. این برنامه زیبا از زبان شیرین فارسی هم پشتیبانی می کند.

(بیشتر…)

...