دانلود AIMP – نرم افزار حرفه ای پخش موسیقی

دانلود AIMP – نرم افزار حرفه ای پخش موسیقی

AIMP نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای پخش موسیقی می باشد که شما توسط این نرم افزار به راحتی می توانید فایل های صوتی مورد نظرتان را از روش های Add Files , Add Folder , Add Playlist و حتی Drag and Drop به صورت ساده وارد نرم افزار کنید و سپس آن ها را پخش کنید. AIMP حجم کمی که دارد، ولی یک پلیر صوتی حرفه ای و پرطرفدار هست که به شما این امکان را می دهد در تغییر فرمت های مختلف صوتی مانند: WMA ، MP3 ، WAV ، OGG امکان پذیر است. با این پلیر صوتی قدرتمند می توانید موسیقی های خود را با کیفیت بالا گوش دهید و لذت ببرید که بیشتر پلیرهای صوتی قدرتمند این امکان را به شما می دهد که موسیقی های خود را با کیفیت بالا گوش دهید.

(بیشتر…)

...
دانلود MediaMonkey Gold 4.1.17.1840 – نرم فزار قدرتمند مدیریت فایل های مدیا

دانلود MediaMonkey Gold 4.1.17.1840 – نرم فزار قدرتمند مدیریت فایل های مدیا

MediaMonkey نرم افزار قدرتمند و پرامکانات جهت مدیریت و پخش فایل های صوتی مدیا برای سیستم عامل ویندوز می باشد. این برنامه قادر است با قابلیت هایی که دارا می باشد، ظرفیت مدیریت هزاران فایل صوتی و ویدیویی را دارد که می توانید بر روی هر کدام از فایل های دلخواه عملیات مورد نظر را انجام دهید. همچنین می توانید هر گونه ژانرهای صوتی و تصویری را مدیریت کنید که شامل: راک، کلاسیک، کتابهای صوتی، پادکست، فیلمهای خانگی، تلویزیون و … می باشد. البته در نظر داشته باشید که این نرم افزار قادر به پخش فایل های MP3 حجیم است که نباید هرگز نگران حجیم بودن فایل ها باشید.

از ویژگی های موجود نرم افزار MediaMonkey می توان به حذف موارد تکراری، تغییر نام پرونده ها به یک استاندارد، دانلود هنر پوشش، سازماندهی کل کامپیوتر به ارزش موسیقی در یک کتابخانه واحد، کپی کردن دیسک ها و غیره. ابزار iTunes یکی از محبوبترین نرم افزارها در زمینه مدیریت فایل هخای مدیا می باشد که نسبت به نرم افزار مدیا مانکی منابع زیادی از سیستم را مورد استفاده قرار می دهد. اگر شما هم جزو کسانی هس...

دانلود GOM Audio 2.2.10.0 – پلیر و قدرتمند حرفه ای فایل های صوتی

دانلود GOM Audio 2.2.10.0 – پلیر و قدرتمند حرفه ای فایل های صوتی

GOM Audio نرم افزار کم ججم و حرفه ای برای بخش فایل های صوتی با کیفیت صوتی بالا می باشد که از اکثر فرمت های مختلف صوتی مانند: Audio CDs / MP3 M4A / OGG / WMA / WAV /MID / FLAC / APE / PLS به خوبی پشتیبانی می کند. از ویژگی های کلیدی این پلیر زیبا می توان به بخش سریع فایل های صوتی، دارای لیست های پخش، دارای تنظیمات پیشرفته، پشتیبانی از پلاگین، رادیو اینترنتی و … اشاره نمود. GOM Audio کاملا رایگان می باشد که از ویژگی های مهمی برخوردار هست و برای کاربران یک پلیر صوتی عالی را فراهم می کند. این برنامه یکی از محبوبترین پلیرهای صوتی به حساب می آید.

 

...
دانلود FxSound Enhancer 13.008 – تقویت و افزایش کیفیت موزیک

دانلود FxSound Enhancer 13.008 – تقویت و افزایش کیفیت موزیک

آیا شما هم فایل های صوتی با رازشی دارید که از کیفیت صوتی و شفافی برخوردار نیستند؟ لازم نیست نگران این مورد باشید، شما می توانید به راحتی با استفاده از نرم افزار افزایش کیفیت صوتی، صدا را تقویت کنید تا به شفافیت کامل برسد! FxSound Enhancer نرم افزای کم حجم و قدرتمند جهت تقویت و بالا بردن کیفیت های صوتی در ویندوز می باشد که شما می توانید از طریق آن فایل های صوتی که دارای کیفیت پایین هستند را فراخوانی کنید و به بهینه سازی و بالا بردن شفافیت کیفیت آن ها بپردازید. این نرم افزار عملکرد سریع دارد که از لحاظ دیگر امکانات بسیاری و پیشرفته ای را برای کابران فراهم می کند که با استفاده از گزینه ها می توانید تنظیمات و عملیات لازم را برای بهتر شدن کیفیت انجام دهید.

همچنین نرم افزار با قابلیت هایی که دارد قادر است فایل صوتی را برای گوش دادن در گوشی، هدفند و … تجزیه و بهینه سازی کند که می تواند در شفافیت کیفیت آن در سیستم مورد نطر تغییر داشته باشد. نرم افزار FxSound Enhancer نام تغییر یافته DFX Audio Enhancer است که نرم افزار در قدیم از این نام استف...

دانلود AIMP 4.02 Build 1725 – پخش حرفه ای فایل های صوتی

دانلود AIMP 4.02 Build 1725 – پخش حرفه ای فایل های صوتی

AIMP نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای پخش موسیقی می باشد که شما توسط این نرم افزار به راحتی می توانید فایل های صوتی مورد نظرتان را از روش های Add Files , Add Folder , Add Playlist و حتی Drag and Drop به صورت ساده وارد نرم افزار کنید و سپس آن ها را پخش کنید. AIMP حجم کمی که دارد، ولی یک پلیر صوتی حرفه ای و پرطرفدار هست که به شما این امکان را می دهد در تغییر فرمت های مختلف صوتی مانند: WMA ، MP3 ، WAV ، OGG امکان پذیر است. با این پلیر صوتی قدرتمند می توانید موسیقی های خود را با کیفیت بالا گوش دهید و لذت ببرید که بیشتر پلیرهای صوتی قدرتمند این امکان را به شما می دهد که موسیقی های خود را با کیفیت بالا گوش دهید.

(بیشتر…)

...