دانلود TeamViewer – نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر

دانلود TeamViewer – نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر

TeamViewer نرم افزار قدرتمند برای کنترل کامپیوتر از راه دور به کمک شبکه اینترنت می باشد که باید هر دو کامپیوتر این برنامه را نصب کرده باشند. شما می توانید با استفاده از نرم افزار TeamViewer از راه دور به کامپیوترتان متصل شوید و دسترسی کامل به دسکتاپ داشته باشید و قادر به جابجا کردن فایل ها، چت گفتگو … خواهید بود. نرم افزار ویژگی های فراوانی دارد و تا چندی پیش قابل خرید بود، اما الان می توانید TeamViewer را به صورت رایگان از سایت میلاد دانلود دریافت نمایید.  بعد از نصب کردن نرم فزار به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که با این مشخصات می توانید از راه دور با کامپیوتر دیگری به کامپیوتر خود وصل شوید.

(بیشتر…)

...
دانلود AnyDesk – نرم افزار کم حجم کنترل کامپیوتر از راه دور

دانلود AnyDesk – نرم افزار کم حجم کنترل کامپیوتر از راه دور

AnyDesk یکی از نرم افزارهای کاربرد و عالی در جهت کنترل از های دور کامپیوتر به صورت آسان است که علاوه بر داشتن محیط حرفه ای، دارای حجم کم نیز می باشد. شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی از راه دور به دسکتاپ کامیپوتر خود دسترسی داشته باشید و قادر به انجام برخی از عملیات محدود که در اکثر نرم افزارهای کنترل از راه دور دسکتاپ امکان انجام دادن شان وجود ندارد، را انجام دهید. یکی از اولویت های اصلی در انتخاب نرم افزارهای کنترل از راه دور، داشتن سرعت عملکرد بالا به همراه اتصال سریع می باشد که نرم افزار AnyDesk علاوه بر داشتن سرعت عالی از منابع سیستم سخت افزاری کم بهره می برد.

نرم افزار بعد از اتصال امکان انجام عملیات کامپیوتر از جمله فایل ها را جا به جا کنید، اطلاعات داده را از یک رایانه دیگر به رایانه دیگر انتقال دهید و … را برای شما فراهم می سازد که می توانید از سرعت اتصال آن لذت ببرید. همچنین استفاده کم از پهنای باند اینترنت از دیگر ویژگی های مفید این نرم افزار است که در مصرف اینترنت بسیار موثر می باشد. آخرین و جدیدترین...

دانلود UltraViewer 6.1.6 – نرم افزار کنترل از راه دور و ریموت کامپیوتر

دانلود UltraViewer 6.1.6 – نرم افزار کنترل از راه دور و ریموت کامپیوتر

UltraViewer نرم افزار جدید در زمینه ریموت یا در بیان دیگر کنترل از راه دور کامیپوتر می باشد که قابل استفاده در سیستم عامل ویندوز است. این برنامه همانند دیگر نرم افزارهای مشابه به شما امکان کنترل از راه دور کامپیوتر را می دهد که قارد به انجام برخی از کارها می پردازد که می تواند مفید و کاربردی باشد. فایل ها را انتقال دهید، ویرایش کنید، به اشتراک گذاری بپردازید و بسیاری دیگر کارها که می توانید انجام دهید. کاربرد کلی این نرم افزار موقع ای است که شما به کامپیوتر و سیستم خود دسترسی ندارید، ولی نیاز به انجام کاری دارید یا … که می توانید با نصب آن در کامپیوتر خود، هر وقت که خواستید از یک کامپیوتر دیگر به دسکتاپ خود دسترسی داشته باشید.

نرم افزار UltraViewer علاوهخ بر اینکه دارای حجم کم می باشد، بدون نیاز به نصب است که قالب حمل بوده و شما می توانید در سریعترین زمان به صورت ساده و آسان دسترسی داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است که برنامه چند زبانه بوده و سازگاری با تمام نسخه های ویندوز را دارد ک...