دانلود RAMExpert 1.9.1.21 نرم افزار نمایش مشخصات حافظه رم

انتشار: 22 خرداد 1396
ورژن: 1.9.1.21
دانلود RAMExpert 1.9.1.21 نرم افزار نمایش مشخصات حافظه رم

برای کاربران سیستم عامل ویندوز در بعضی از مواقع، لازم یا مورد نیاز است که مشخصاتی از RAM داشته باشند. راه های بسیار برای به دست آوردن اطلاعات کامل و دقیق وجود دارد که یکی از این راه ها برای جزئیات کامل رم، استفاده از برنامه RAMExpert می باشد. این نرم افزار کم حجم و رایگان در عین حال sاده و کاربرپسند است که شما می توانید با استفاده از این برنامه کاربردی به راحتی اطلاعات و جزئیات کاملی را از حافظه RAM به دست آورید. یکی از ویژگی های این نرم افزار مفید دارا بودن قابلیت پیشنهاد دهی می باشد که بعد از بررسی به شما توصیه هایی در مود ارتقاء سیستم و … را گوشزد می کند که می توانید با توصیه های نرم افزار عملکرد سیستمتان را بالا ببرید. رمزگشایی اطلاعات سازنده، دسترسی به مشخصات کارخانه سازنده، نشانه قابلیت ارتقا، بر اساس مادربرد اسلات های خالی، مدل و … جزو اطلاعاتی هستند که نرم افزار RAMExpert در اختیار شما قرار می دهد.

برخی از ویژگی های نرم افزار RAMExpert

  • کم حجم و رایگان
  • ساده با رابط کاربر پسند
  • در اختیار گذاشتن اطلاعات و مشخصات کامل RAM
  • نمایش اطلاعاتی: رمزگشایی اطلاعات سازنده، مشخصات کارخانه سازنده و مدل RAM
  • دادن توصیه هایی برای ارتقاء و عملکرد سیستم

دانلود RAMExpert 1.9.1.21 نرم افزار نمایش مشخصات حافظه رم

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.