دانلود Power Plan Assistant 3.2 – نرم افزار کم حجم بهینه سازی باتری لپ تاپ

انتشار: 6 شهریور 1397
ورژن: 3.2
دانلود Power Plan Assistant 3.2 – نرم افزار کم حجم بهینه سازی باتری لپ تاپ

یکی از موارد و قطعات اصلی در دستگاه های لپ تاپ باتری می باشد که باعث فراهم سازی انرژی مورد نیاز برای استفاده از لپ تاپ می شود. یکی از مشکلاتی که تمام کاربران لپ تاپ از آن رنج می برند، به اتمام رسیدن سریع انرژی باتری می باشد که این مشکل مربوط به استفاده بیشتر و مصرفی اضافی برنامه های نصب شده روی سیستم است. نرم افزارهای مختلف و زیادی در زمینه بهینه سازی باتری لپتاپ و صرف جویی در استفاده از شارژ وجود دارد که در وبسایت نیز قبل از این چند بار معرفی نموده ایم. در این مطلب نیز قصد قرار دادن نرم افزار کم حجم Power Plan Assistant داریم که نرم افزاری طراحی شده جهت بهینه نمودن مصرف باتری در لپتاپ می باشد و از حجم یک مگابایت برخوردار است.

این نرم افزار از هوشمندی عالی در زمینه خود برخوردار است که خیلی از کارها را برای شما آسان نموده است که بعد از نصب ازم نیست شما کار بسیاری را انجام دهید و تمام گزینه ها مشخص هستند.  نرم افزار با بررسی هایی که روی صرف جویی انرژی باتری انجام می دهد ، باعث کاهش مصرف باتری می شود که هم عمر باتری و هم مدت اتمام شارژ باتری نیز کاهش می یابد. برنامه Power Plan Assistant از نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز از جمله 7، 8 و 10 به صورت کامل پشتیبانی می کند و نصب آسانی ردارد که می توایند با یکی و دو کلیک به راحتی نصب و راه اندازی نمایید.

ویژگی های برنامه Power Plan Assistant :

– کم حجم و ساده برای استفاده

– پایین آوردن میزان مصرف انرژی باتری

– بهینه نمودن مصرف شراژ و انرژی باتری

– افزایش مدت زمان استفاده از لپتاپ

– داشتن گزینه های ساده بدون پیچیدگی

دانلود Power Plan Assistant 3.2 – نرم افزار کم حجم بهینه سازی باتری لپ تاپ

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.