دانلود HWiNFO 5.52 + Portable – نمایش اطلاعات سخت افزاری کامپیوتر

انتشار: 4 خرداد 1396
ورژن: 5.52
دانلود HWiNFO 5.52 + Portable – نمایش اطلاعات سخت افزاری کامپیوتر

شما هم جزو کاربرانی هستید که روزانه چند ساعت وقت خود را در خانه با رایانه می گذرانید؟ اگر به صورت کلی نگاهی به اینکار داشته باشیم می توان گفت که به مرور سرعت کامپیوتر و قدرت سخت افزاری ان پایین می آید و در نتیجه باعث کاهش سرعت عملکر سیستم می شود. نرم افزارهای زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها عملکر سیستم سخت افزری کامیپوترتان خبر داشته باشید و در صورت نیاز از خراب شدن آن جلوگیری کنید. HWiNFO جزو نرم افزارهایی است که کاربران را به راحتی از وضعیت سیستم سخت افزاری خود مطلع می سازد و حتی اطلاعات همچون: سرعت و عملکرد سیستم های سخت افزاری، واکنش آن ها و … در اختیار آن ها قرار می دهد. الته این اطلاعات و هشدارهای نرم افزار مفید بوده و شما می توانید با استافده از ان ها بهره ببرید!

نرم افزار HWiNFO در حال حاضر رایگان بوده با حجم کم که نظارت دقیق و کامل بر روی تمامی اجزای سیستم سخت افزاری جهت بررسی وضعیت واقعی و پیش بینی دارد. این برنامه دارای رابط قابل برنامه ریزی با گزینه های مختلف هست و یک مانیتورینگ هشدارو اطلاع رسانی جهت آگاهی کاربر از وضعیت سیستم نیز دارا است!. انواع متعددی از گزارشات، ورود به سیستم و وضعیت آن و ارتباط با ابزارهای دیگر و یا افزودنی را مشاهده خواهید کرد. نرم افزار HWiNFO با نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز سازگاری دارد و به صورت دو نسخه 32 و 64 بیتی به همراه نسخه بدون تیاز به نصب (پرتایل) منتشر شده است که یک نرم افزار محبوب در زمینه سخت افزاری به حساب می آید.

برخی از ویژگی های نرم افزار HWiNFO

 • کم حجم و رایگان با محیط ساده
 • طراحی شده به صورت تکنولوژی پیشرفته به روز
 • نمایش آمار و اطلاعات جامع و کامل سخت افزاری کامپیوتر
 • نظارت دقیق بر تمامی اجزای سیستم برای پیش بینی وضعیت واقعی
 • دارای مانیتورینگ سیستم بهوبد، گزارش و هشدار
 • قابلیت در اختیار گذاشتن گزارشات گشترده
 • رابط قابل برنامه ریزی با گزینه های مختلف

دانلود HWiNFO 5.52 + Portable – نمایش اطلاعات سخت افزاری کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.