دانلود FolderSizes 8.4.155 – نرم افزار آنالیز و مدیریت هارد دیسک

انتشار: 19 خرداد 1396
ورژن: 8.4.155
دانلود FolderSizes 8.4.155 – نرم افزار آنالیز و مدیریت هارد دیسک

در همه کامپیوترها با استفاده کاربران به مرور زمان فایل های جا مانده و یا تکراری به وجود می آید که فضای هارد دیسک سیستم را اشغال می کند و باعث به وجود آمدن کندی در سرعت ویندوز می شود. شما می توانید با حذف فایل های اضافی و تکراری هارد دیسک، فضا را کاهش دهید که باعث سریعتر شدن عملکر کامپیوتر می شود و برای پاکسازی راحت فایل ها باید از نرم افزارهای مختلف استفاده کنید که یکی از محبوبترین نرم افزارهای مدیریت هارد دیسک را برای شما عزیزان در این مطلب قرار داده ایم. FolderSizes ابزاری کامل جهت آنالیز و مدیریت فضای هارد دیسک در سیستم عامل های ویندوز می باشد که با استفاده از آن می توانید به راحتی، فضای هارد دیسک خود را کاهش دهید و از امکانات آن جهت انجام عملیات مختلف بهره ببرید!

این برنامه کاربردی آنالیز بسیار قدرتمندی را دارا می باشد که با اسکن خود برروی هارد دیسک، قادر است تمام مشخصات فایل های با حجم بزرگ نمایش دهد که برای حذف لخواه آن ها میتواند کاربردی باشد. همچنین نرم افزار آمار کاملی از مشخضات و آنالیز آن برای شما نمایش می دهد که بسیار منحصر به فرد و عالی بوده! طبقه بندی فایل های در نوع های مختلف از جمله: ویژگی ها، اندازه، نام، تاریخ و .. که در موقع تجزیه و تحلیل سیستم می توانید آن ها را مشاهده کنید و در صورت نیاز گزارشات تجزیه و تحلیل را می توانید در فایل های PDF، HTML، CSV، TXT دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های نرم افرار FolderSizes

  • آنالیز و تجزیه و تحلیل قدرتمند از مشخصات و اظلاعات فایل ها
  • طبقه بندی فایل های از نظر اندازه، نام، ویژگی ها و …
  • صادرات گزارشات به دست آمده توسط نرم افزار در فایل های PDF، HTML، CSV، TXT
  • پاکسازی فایل های حجیم، تکراری و بیهوده جهت کاهش فضا
  • پشتیبانی از نشخه های مختلف ویندوز
  • افزایش سرعت ویندوز و بالا بردن عملکر آن

دانلود FolderSizes 8.4.155 – نرم افزار آنالیز و مدیریت هارد دیسک

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.