دانلود Six Pack in 30 Days 1.3.15 – برنامه سیکس پک در 30 روز برای اندروید

دانلود Six Pack in 30 Days 1.3.15 – برنامه سیکس پک در 30 روز برای اندروید

قبل از این مطلب در وبسایت میلاد دانلود برنامه های بسیاری را برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی قرار داده ایم که مورد استقبال کاربران اندرویدی قرار گرفته است. برخی از این برنامه ها عبارتند از Six Pack in 30 Days و Lose Belly Fat in 30 Days که علاوه برداشتن امکانات و ویژگی های بسیار ، بین کاربران از محبوبیت بالایی برخودارند که نشان دهنده ای ویژگی ها و عملکرد عالی آن ها است. Six Pack in 30 Days (سیکس پک در 30 روز) یکی دیگر از برنامه های بدنسازی یا همان سوخت چربی سوزی شکم است که باعث کاهش وزن و سیکس پک می شود. این برنامه بدنسازی به شما کمک می کند تا به یک شکم تخته ای و خوشگل سیکس پک دست یابید! البته با تلاش خود. همه چیزهایی که برای رسیدن به شکم 6 تکه باید انجام دهید.

در اپلیکیشن Six Pack in 30 Days تمرینات کمر برای تمام سطوح مناسب هستند و شما می توانید آنها را به راحتی در هر زمان و یا در خانه یا هر جای دیگر انجام دهی، فقط باید گوشی موبایل را همراه خود داشته باشید تا به تمرینات و نوع آن ها دسترسی پیدا کنید.ا ین برنامه از حرکت های استانداردی برای رشیدن به عضلات شکم به شما پیشنهاد می کند که انجام دادن آن حرکت باعث فشار مستقیم روی شکم می شود و عضلات شکم را برای بزرگتر و قوی شدن تحریک می کند. 10 ها حرکت عالی برای انجام در برنامه Six Pack in 30 Days وجود دارد که لازم به ذکر است ، توانسته در پلی استوری امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از 10 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد.

ویژگی های برنامه Six Pack in 30 Days :

– زمان برای هر تمرین 10 الی 15 دقیقه بدون نیازبه صرف زمان بیشتر

– تمرینات تمرین با گروه عضلانی و سه سطح دشواری آسان، متوسط، سخت برای تنظیم و انتخاب سطح سختی تمرینات نسبت به تونایی ها هر فرد

– تایید شده توسط مربی بدنسازی با تمرینات استاندارد

– بدون نیاز به تجهیزات بدنسازی و قابل استفاده توسط زنان و مردان

– راهنمای تناسب اندام شامل بیش از 50 آموزش در مورد ساخت عضله و استفاده از برنامه است

– دارا بودن راهنمایی های تغذیه حاوی و …

بخش دانلود

فرمتapk
نسخه1.3.15
حجم کلی64 مگابایت
نسخه اندروید4.1 به بالا
پسورد فایل‌های فشردهmiladdownload.com
گزارش خرابی راهنمای نصب کانال تلگرام
0 لایک

لینک کوتاه مطلب :

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری
پاسخ دهید

شما هم می توانید در گفتگوی این مطلب شرکت کنید

*

code