دانلود Shadiland 1.1.1 – بازی ایرانی و آموزشی شادی لند برای اندروید

انتشار: 7 خرداد 1397
ورژن: 1.1.1
دانلود Shadiland 1.1.1 – بازی ایرانی و آموزشی شادی لند برای اندروید

شادی لند بازی ایرانی با دنیای از سرگرمی آموزشی های جذاب برای اندروید میباشد که توسط برنامه نویسان ایرانی مورد توسعه قرار گرفته است. در بازی شما می توانید با مراحلی که پست سر می گذارید ، از هر مرحله یک آموزش جذاب از کمک در خانه تا کاشت و زراعت در باغ و مزرعه یادبگیرید که علاوه بر آموزشی بودن دارای جذابیت بالای است. بازی دارای چند قسمت است که عبارتند از برکه، خانه، مغازه و مزرعه که هر کدام از آن ها داستان و کارهای مختلفی را در بر گرفته است. در قسمت برکه شما به گرفتن ماهی و آشنا شدن با حیوانات مختلف و جحذاب خواهید پرداخت؛ قسمت خانه شما را به آشپزی و پخت و پز غذا از جمله کیک دعوت خواهد کرد که باید در آن جا هنر خود را به کار بگیرید و همچنین در دیگر قسمت ها نیز به چنین کارهایی خواهید پرداخت.

بازی شادی لند با گیم پلی آموزشی و سرگرم کننده که دارد بیشتر برای کودکان و خردسالان طراحی شده است که می تواند هم برای ان ها آموزش های جذابی و هم سرگرمی بالایی داشته باشد. این بازی طراحی شده با گرافیک با کیفیت و رنگین منحیط فرد می باشد که در آن شاهد شخصیت های مختلف در مکان های جذابی خواهید بود. بازی شادی لند در مارکت ایرانی کافه بازار یکی از برترین بازی ها به حساب می آید و شما می توانید با کسب امتیاز در ان رقابت خود را در هر ماه با کاربران دیگر محاسبه کنید. لازم به ذکر است که بازی قابل نصب بر روی اندروید 4.3 و بالا تر است و در اندروید پایین اجرا نمی شود!

ویژگی های بازی شادی لند

  • بسیار سرگرم کننده و جذاب برای کودکان
  • پرداختن به کارهای مختلف از ماهیگیری تا پخت کیک
  • پرداختن به کاشت و زارعت در بخش مزرعه
  • داشتن گرافیک با کیفیت و منحصر به فرد با طراحی از رنگ های مختلف
  • دارای قسمت های مختلف از جمله مزرعه، برکه، خانه و مغازه هر کدام با امکان و موضوع های مختلبف

دانلود Shadiland 1.1.1 – بازی ایرانی و آموزشی شادی لند برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

3.9/5 - (12 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.