دانلود Wise Anti Malware Pro 2.1.1.90 – نرم افزار پاکسازی کامپیوتر ویروسی

انتشار: 9 خرداد 1397
ورژن: 2.1.1.90
,
دانلود Wise Anti Malware Pro 2.1.1.90 – نرم افزار پاکسازی کامپیوتر ویروسی

Wise Anti Malware نرم افزاری جدید از سوی wisecleaner برای سیستم عامل مل ویندوز می باشد که طراحی شده مخصوص حذف و پاکسازی تمام فایل های ویروسی، بدافزاری، جاسوسی و حتی تروجان ها است. با نصب این نرم افزار شما می توانید کامپیوتر خود را در همه زمان کاملا امن نگهدارید. قادر است به راحتی تروجان ها را در کمترین زمان شناسایی کند و تهدیدهای آن ها را از بین ببرد و حتی پنجره های تبلیغاتی مزاجم را که از طریق های مختلف باز می شوند ، همیشه بسته نگهدارد. نرم افزار Wise Anti Malware با عملیات آویرا جیامبیایچ و شرکت KG طراحی شده است که دارای آخرین فن آوری تشخیص تهدید ویروسی در سیستم میباشد که در نهایت باعث می شود به شما کمک کند که مانند ویروس، تروجان، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، فیشینگ، جاسوس افزارها و … را تشخص دهد و حذف کند.

این نرم افزار عالی با سیستم عامل های ویندوز شازگاری کامل دارد از جمله با نسخه آخر ویندزو 10 کاملا سازگار است که با پاکسازی و عملیاتی که انجام می دهد ویندوز را به خوبی به نوعی بهینه سازی می کند که در افزایش سرعت شاید موثر نیز باشد. البته تنها ویروس ها را پاکسازی نی کند بلکه قارد است، کش مرورگرها، تاریخچه و فایل های به درد نخور و بسیاری دیگر از فایل ها را پاک کند.

ویژهای نرم افزار Wise Anti Malware :

– کم حجم با محیطی کاربرپسند و جذاب برای استفاده

– جلوگیری از ورود نرم افزارهای ناخواسته از جمله ویروسی، بدافزاری، تروجان و …

– بلوک کردن و بسته نگهداشتن تبلیغات مزاحم نرم افزاری، اینترنتی (پاپ آپ و ..)

– شناسایی و اسکن در زمان واقعی برای از بین بردن ویروس ها

– پاکسازی و تمیز نمودن ویندوز از تاریخچه، کش و …

– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 10

دانلود Wise Anti Malware Pro 2.1.1.90 – نرم افزار پاکسازی کامپیوتر ویروسی

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.