دانلود Ultra Adware Killer 5.9.0.0 – پاکسازی برنامه های تبلیغاتی در ویندوز

انتشار: 2 خرداد 1396
ورژن: 5.9.0.0
,
دانلود Ultra Adware Killer 5.9.0.0 – پاکسازی برنامه های تبلیغاتی در ویندوز

Ultra Adware Killer نرم افزاری ساده و قدرتمند در حال حاضر بسیار مفید، جهت حذف و پاکسازی ابزارها و نرم افزارهای تبلیغاتی و مزاحم می باشد. با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی می توانید از شر برنامه خهای تبلیغاتی که در ویندوز وجود دارند خلاص شوید که اینگونه برنامه های تبلغاتی یک نوع ویروس به حساب می آیند! نرم افزار قادر به اسکن قدرتمند و سریع هست که تمام برنامه، ابزارها و … که مزاحم بوده و تبلیغاتی است را به ثورت کامل حذف کند و دیگر خیال شما را از ورود نرم افزارهای مزاحم راحت سازد. البته نرم افزار Ultra Adware Killer توانایی را دارد تا از ورود ویروس ها، تروجان ها، روت کیت ها و ransomware و همه اشکال دیگر نرم افزارهای مخرب جلوگیری کند و آن ها را از سیستم دور نگهدارد.

Ultra Adware Killer ساخته و طراحی شده به صورت سریع و موثر است. معمولا شما تنها نیاز به بستن دکمه اسکن و صبر کردن تا به پایان می رسد اسکن و سپس حذف آیتم های موجود یافته شده، اما در این نرم افزار به طور معمول تمام عملیات فقط چند دقیقه طول می کشد و به سادگی و آسانی است. نرم افزار Ultra Adware Killer یک برنامه امنیت عالی برای پاکسازی ابزاهای جاسوسی، مخرب و تبلیغاتی مزاحم در سیستم عامل ویندوز با حجم کم می باشد.

برخی از ویژگی های نرم افزار Ultra Adware Killer

  • کم حجم و کاملا رایگان
  • بسیار مفید و کاربردی
  • اسکن قدرتمند برای پاکسازی نرم افزارهای تبلیغاتی
  • قادر به حذف و جلوگیری از ورود تروجان ها، روت کیت ها و همه اشکال مخرب
  • حذف نوار ابزار مرورگر، پلاگین ها و … در صورت تبلیغاتی و مزاحم بودن آنها
  • سریع و بسیار ساده

دانلود Ultra Adware Killer 5.9.0.0 – پاکسازی برنامه های تبلیغاتی در ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.