دانلود Malwarebytes Anti-Exploit 1.09.1.1334 – نرم افزار آنتی اکسپلویت

انتشار: 18 اردیبهشت 1396
ورژن: 1.09.1.1334
دانلود Malwarebytes Anti-Exploit 1.09.1.1334 – نرم افزار آنتی اکسپلویت

Malwarebytes Anti-Exploit نرم افزاری کم حجم با محیط ساده می باشد، ولی در این حال قدرتمند بوده و قادر است تمام برنامه های جاسوسی و مخرب را از کار بیندازد و یک محیط امن برای کاربران در سیستم عامل ویندوز قرار کند. برنامه در برابر آسیب پذیری های امنیتی در کد محافظت میکند، که برنامه های نرم افزاری آن را تشکیل می دهند و حاوی میلیون ها خط کد می باشند که متاسفانه برخی از آن از اطلاعات شما بهره برداری می کند و در نهایت برنامه های سیستم شما را آلوده و مخرب می کند. این نرم افزار از مرورگرهای محبوب و برنامه های کاربردی سیستم شما به صورت امنیت سه لایه حفاظت کرده که در نتیجه باعث جلوگیری از سئو استفاده کد آسیب پذیری می شود.

نرم افزار Malwarebytes Anti-Exploit روش نصب و راه اندازی سریع و آسانی دارد و از منابع سیستم سخت کامپیوتر به صورت ناچیز استفاده می کند و سرعت سیستم را به هیچ عنوان کاهش نمی دهد! این نرم افزار است یک آنتی ویروس کامل به حساب نمی آید، ولی با اکثر نرم افزار های آنتی ویروس سازگاری دارد که می توانید کنار این برنامه یک آنتی ویروس دیگر داشته باشید.

ویژگی های نرم افزار Malwarebytes Anti-Exploit

  • بسیار کم حجم با نصب آسان و سریع
  • استفاده نا چیز از مانبع سیستمی کامپیوتر
  • امنیت کامل با حفاظت سه لایه در برابر برنامه های مخرب
  • جلوگیری از کدهای آسیب پذیری برنامه ها و مرورگرها
  • محافظت از رسانه ها مانند: PDF
  • محافظت کامل از قطعات مرورگر

دانلود Malwarebytes Anti-Exploit 1.09.1.1334 – نرم افزار آنتی اکسپلویت

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.