دانلود IObit Unlocker – نرم افزار پاک کردن فایل های غیر قابل حذف

انتشار: 11 آبان 1400
ورژن: 1.2.0.1
,
دانلود IObit Unlocker – نرم افزار پاک کردن فایل های غیر قابل حذف

بعضی وقتا فایل های از نرم افزارهای پاکشده یا برخی از فایل های غیر قابل حذف مواجه می شوید که هر کاری می کنید هنگام حذف خطا می دهد. چنین فایل هایی اکثرا با نام غیر قابل حذف شناخته می شوند که این مشکل می تواند از خود فایل یا خطاهای سیستمی باشد که به هر حال برای کاربران مشکل ایحاد می کند. نرم افزارهای مختلف برای حذف فایل های غیر قابل حذف وجود دارد که یکی از بهترین و محبوترین ها نرم افزار IObit Unlocker می باشد که از کمپانی محبوبی نیز ارائه شده است. این نرم افزار در کل قادر است به حذف نمودن برنامه های غیر قابل حذف و خطادار از جمله پلاگین ها و برنامه های ویندوز بپردازد و امنیت را از لحاظ های نرم افزار در سیستم شما افزایش دهد که تاثیر گذار است.

IObit Unlocker به شما اجازه خواهد داد تا به بروزرسانی درایورهای ویندوز بپردازید که این امر 200% تکمیل می شود و رخ می هد. ایزن اتفاق با پرتکل https روخ می افتد که از امنیت بالاتری نسبت به دیگر پروتکل ها برخوردار است. این نرم افزار نیز همانند دیگر برنامه های شرکت Iobit از دو نسخه پولی و رایگان برخوردار است که در نسخه پولی و پرمیوم نرم افزار شما شاهد امکانات بیشتری خواهید بود. اکثر نسخه های سیستم عامل ویندوز توسط نرم افزار IObit Unlocker پشتیبانی می شوند که این نشان دهنده ای سازگاری آن با سیستم عامل ویندوز می باشد.

ویژگی های نرم افزار IObit Unlocker

  • برخوردار بودن از حجم کم
  • محیط کاربری با گزینه های پیشرفت و حرفه ای
  • فراهم سازی زمینه بروزرسانی درایورهای ویندوز
  • رفع خظارها و بر طرف کردن حذف فایل های ناخواسته
  • بالا بردن و افزایش امنیت سیستم
  • پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز

دانلود IObit Unlocker – نرم افزار پاک کردن فایل های غیر قابل حذف

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.