دانلود Free Firewall 1.4.9.17123 – فایروال رایگان و کم حجم برای ویندوز

انتشار: 15 اردیبهشت 1396
ورژن: 1.4.9.17123
,
دانلود Free Firewall 1.4.9.17123 – فایروال رایگان و کم حجم برای ویندوز

Free Firewall یک فایروال رایگان و قدرتمند با قابلیت های حرفه ای جهت محافظت از کامپیوتر در برابر تهدیدات ویروسی و امنیتی مختلف از اینترنت است. این نرم افزار می تواند تمام برنامه هایی که بر روی کامپیوتر نصب شده را تهد نظر میگیرد و هرگونه کارکردهای مشکوک آن ها را فهمیده و دسترسی آن ها با ینترنت جلوگیری می کند. همچنین برنامه فایروال جلوگیری از حمله برای دسترسی به کامپیوتر شما با سوء استفاده از آسیب پذیری های امنیتی و حتی حفاظت در مقابل تهدیدات داخلی می باشد! احتمالاد زیاد دارد که از شبکه اینترنت ویروس های به سیستم شما از دریافت فایل ها و … منتقل شود که اطلاعات سیستم شما را به خطر می اندازه و باعث درست کار نکردن سیستم می شود. با این حال این برنامه از هرگونه ورود ویروس های اینترنتی و فایل های مخرب و بدافزاری جلوگیری می کند.

نرم افزار Free Firewall هشدارها و اطلاعا رسانی های به موقع دارد که از هر لحاظ یک امنیت عالی را برای کامپیوتر وجود آورد. شما می توانید در صورت تایید به دسترسی نرم افزارها را به اینترنت محدود کنید تا از خطرات ویروسی دور باشید و خیال شما کاملا راحت باشد. در بسیاری از کامپیوترها بات نت وجود دارد که فایل های مخرب را به وجود می آورندريا، ولی به راحتی می توانید با نصب و استفاده از نرم افزار Free Firewall از وجود آن ها در سیستم جلوگیری نمایید. این برنامه از اکثر نسخه های ویندوز پشتیبانی می کند و دارای حجم کمی می باشد.

برخی از ویژگی های برنامه Free Firewall

  • رایگان و حرفه ای با حجم کم
  • دارای آنتی ویروس قدرتمند برای نابود کردن ویروس های مختلف
  • جلوگیری از ورود ویروسها، کرم ها، فایل های مخرب و …
  • جلوگیری از حمله اینترنتی و محافظت در برابر تهدید ها
  • محافظت از حریم خصوصی خود
  • جلوگیری از تله متری

دانلود Free Firewall 1.4.9.17123 – فایروال رایگان و کم حجم برای ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.