دانلود Folder Lock 7.7.0 – نرم افزار رمز گذاری فایل ها و پوشه ها

انتشار: 11 تیر 1396
ورژن: 7.7.0
,
دانلود Folder Lock 7.7.0 – نرم افزار رمز گذاری فایل ها و پوشه ها

اگر در سیستم شما فایل ها یا اطلاعاتی وجود دارد که نمی خواهید دیگران از وجود آن ها با خبر شوند، می توانید از نرم افزار Folder Lock استفاده نمایید. Folder Lock نرم افزار کم حجم و حرفه ای جهت رمز گذاری و پنهان سازی فایل ها و پوشه ها در ویندوز می باشد که به شما این امکان را می دهد به راحتی بتوانید فایل های مانند: عکس، فیلم، موسیقی، اسناد، پوشه ها، فایل های اکسل و … با یک رمز عبور دلخواه محافظت کنید. این برنامه قادر به قفل گذاری AES-256 می باشد که در ابتدا استفاده از برنامه رمز عبور دلخواهی را وارد می نمایید تا با رمز وارد شده بتوانید به فایل هایی که در برنامه محافظت می شوند دسترسی داشته باشید.

Folder Lock این توانایی را دارد که درایوها را نیز قفل گذاری و پنان کند و در هر وقت خواستید می توانید به راحتی فایل های پنهان شده را از حالت پنهان خارج نمایید بدون اینکه آسیبی ببینند. Folder Lock برای هر دو نسخه 64 و 32 بیتی می باشد و از نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی می کند.

ویژگی های نرم افزار Folder Lock

  • کم حجم و حرفه ای
  • توانایی قفل گذاری فایل هایی با حجم زیاد
  • رمزنگاری AES-256 بیتی
  • قادر به رمز گذاری روی فای های مانند: تصویر، فیلم، موسیقی، اسناد و …
  • قادر به پنهان کردن درایوها
  • پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز

دانلود Folder Lock 7.7.0 – نرم افزار رمز گذاری فایل ها و پوشه ها

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.