دانلود Save Castle 1.5.4 – بازی ایرانی و جنگی نجات قلعه برای اندروید

انتشار: 28 آذر 1398
ورژن: 1.5.4
دانلود Save Castle 1.5.4 – بازی ایرانی و جنگی نجات قلعه برای اندروید

نجات قلعه یک بازی ایرانی زیبا و عالی در سبک استراتژی از سوی استودیو باران رویا برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی ساخته شده که داستان افسانه ای را در سیستم عامل اندروید به وجود آورده است. داستان شما را با قهرمانان تاریخی و قدرتمند که در برابر دشمنان اهریمنی ایستاده اند آشنا خواهد کرد که مربوط به جنگ اهورا و دشمنان اهریمنی می باشد. نیرنگ و جادوهای دنسای اهریمنی به سوی دروازه های اهورا می آیند، جلوی آن ها مقاوت کنید قدرت قهرمانان را آزاد نمایید تا بتوانید دیوها و موجودات خطرناک دنیای اهریمن را نابود کرده باشید. دشمنان بی پایان به سوی شما می آیند با کمک دیگر قهرمان باید با آن ها بجنگید و نباید بزارید که از دروازه ها عبور کنند و به هدف اصلی خود بعنی تصرف اهورا است، برسند!

قهرمانان بسیاری از داستان سلحشوران در بازی وجود دارد که هر کدام از آن ها توانای های متفاوت نسبت به یک دیگر دارند و شما می توانید از آن ها مقابل دشمنان خود از جمله دیواها استفاده کنید تا شکست شان دهید و قدرت سرزمین اهورا را به آن ها اجرا بگذارید. بازی نجات قلعه نسبت به ویژگی و کیفیت بازی که دارد حجم کمی را نسبت به خود اختصاص داده است و شما می توانید آخرین و جدیدترین نسخه عرضه شده را هم اکنون از وبسایت میلاد دانلود با لینک مستقیم دانلود نمایید.

ویژگی ها بازی نجات قلعه

 • گرافیک زیبا و  جذاب با کیفیت بالا
 • داستان زیبا و عالی بازی با صحنه های جذاب از افسانه ها
 • وجود قهرمانان و شخصیت های مختلف شاهنامه
 • وجود بیش از 50 قهرمان مختلف با توانایی ها متفاوت
 • بیش از 10 مکان مختلف جنکگ با دشمنان
 • صداگذاری عالی و جذاب بازی
 • سرگرم کننده و هیجان انگیز

دانلود Save Castle 1.5.4 – بازی ایرانی و جنگی نجات قلعه برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

3.7/5 - (14 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.