دانلود Riding Extreme 3D 1.19 – بازی دوچرخه سواری اندروید

انتشار: 19 بهمن 1399
ورژن: 1.19
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Riding Extreme 3D 1.19 – بازی دوچرخه سواری اندروید

Riding Extreme 3D یکی بازی عالی و جذاب برای طرفدارهای دوچرخه سواری می باشد که قابل نصب بر روی سیستم دستگاه های اندروید است. این بازی زیبا از گرافیک سه بعدی برخوردار می باشد و امکانات و ویژگی های مختلف دارا است در ادامه مطلب به آنها شاره شده است. بات فراز و نشیب ها دست و پنجه نرم کنید ، سواری شدید شروع تجربه نمایید! هجوم آدرنالین را در ذهن خود احساس کنید. مناظر خیره کننده از ده ها مکان مختلف که عبارتند از قله های کوه پوشیده از برف گرفته تا بیابان های آفتابی و … می توانند لذت بخش می شود.

بازی Riding Extreme 3D دارای قابلیت ارتقا موارد مختلف نیز است که می توانید دوچرخه خود را پس از هر بار رانندگی ارتقا دهید و تغییرات منحصر به فردی را روش ایجاد نمایید. رقابت با رقبای کامپیوتری رفته رفته سخت تر خواهید بود ولی باز شما قاردخواهید بود با تلاش و مهارت ها به خط پایان برسید. این بازی بیش از تعداد 1.000.000 مورد دانلود قرار گرفته است که توانست امتیاز 4.1 از 5.0 را به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Riding Extreme 3D

  • کم حجم و بدون دیتا
  • طراحی شده گرافیک سه بعدی عالی
  • رقابت با رقبا قدرتمند کامپیوتر
  • محیط و مکان های مختلف از جمله کوهستان برفی، مسیر جنگلی، بیابانی و …
  • موارئد مختلف برای ارنقاء دادن

دانلود Riding Extreme 3D 1.19 – بازی دوچرخه سواری اندروید

اشتراک گذاری مطلب

4.2/5 - (4 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.