دانلود Revenge of Sultans 1.8.17 – بازی استراتژیک انتقام سلاطین اندروید

انتشار: 12 دی 1398
ورژن: 1.8.17
اندروید: 4.0.3 به بالا
,
دانلود Revenge of Sultans 1.8.17 – بازی استراتژیک انتقام سلاطین اندروید

Revenge of Sultans به فارسی می شود انتقام سلاطین بازی فوق العاده در سبک استراتژیک می باشد که برای گوشی های اندروید طراحی و منتشر شده است. ساخت حکومت خود از یک جزیره قدیمی و باشکوه کردن آن برای مردمان خود با ورود به یک چالش بزرگ برای تبدیل شدن به پادشاهی قدرتمند! جمع آوری سربازان وفادار و ساخت ارتش قدرتمند و شکست ناپذیر برای حمله کردن به دشمنان خود، جهت جمع آوری غنایم بیشتر.  به وجود آوردن یک نبرد بین بازیکنان دیگر از سراسر جهان در زمان واقعی برای کسب پیروزی پر افتخار! زیبا سازی شهر و رسیدگی به وضعیت کلی حکومت خود، از دیگر کارهایی است که در بازی به آن می پردازید. در بازی فروشگاهی وجود دارد که می توانید همه نیازهای خود و حکومت را از آنجا تهیه نمایید که برای اینکار لازم به طلا است.

بازی Revenge of Sultans دارای گرافیک عالی و فوق العاده است و از زبان شیرین پارسی نیز پشتیبانی می کند! اگر شما نیز جزو دوستداران بازی های جذاب و هیجان انگیز استراتژی هستید؛ پیشنهاد ویژه داریم که بازی را از دست ندید و همین الان از سایت میلاد دانلود دریافت نمایید!

ویژگی های بازی Revenge of Sultans :

– صدا گذاری جذاب و عالی

– وجود مکان های مختلف و تاریخی

– دارای گرافیک فوق العاده با زوم بالا!

– حمله کردن به دشمنان برای کسب و جمع آوری غنایم!

– حمله به دیگر بازیکنان از سراسر جهان به صورت آنلاین!

– ساخت حکومت و تشکیل ارتش خود

– راهنمای کامل برای آموزش بازی

– امکان دعوات دستان خود به بازی

– و …

دانلود Revenge of Sultans 1.8.17 – بازی استراتژیک انتقام سلاطین اندروید

اشتراک گذاری مطلب

4.5/5 - (11 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.