دانلود Wise Force Deleter – نرم افزار حل مشکل حذف نشدن فایل ها

انتشار: 1 تیر 1400
ورژن: 1.5.3.54
دانلود Wise Force Deleter – نرم افزار حل مشکل حذف نشدن فایل ها

در سیستم عامل ویندوز بعضی وقتا که می خواهید فایلی را حذف کنید، اعلامیه یا خطاهای مثل دسترسی ممنون می باشد را مشاهده می کنید که این خطاها امکان دارد یکی از دلایلی مانند: در حال اجرا بودن فایل مورد نظر، فایل در حال استفاده توسط یک برنامه دیگر می باشد و … باشد. دیگر لازم نیست نگران این مشکل باشید، Wise Force Deleter نرم افزار بسیار کم حجم و رایگان می باشد که شما می توانید با استفاده از این برنامه با خیال راحت مشکل حذف نشدن فایل ها را حل کنید. این نرم افزار رابط کاربر پسندی دارد و از کشیدن و رها کردن پشتیبانی می کند و کاملا سازگار با تمامی نسخه های ویندوز می باشد.

برخی ویژگی های نرم افزار Wise Force Deleter :

– رایگان و بسیار کم حجم

– اضافه شدن گزینه حذف بعد از نصب برنامه

– قادر به حذف فایل آنلاک

– پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز

 

تصاویری از نرم افزار:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-2752 size-thumbnail” title=”Wise Force Deleter” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Wise-Force-Deleter-1.webp” alt=”Wise Force Deleter” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-2753 size-thumbnail” title=”Wise Force Deleter” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Wise-Force-Deleter-2.webp” alt=”Wise Force Deleter” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-2754 size-thumbnail” title=”Wise Force Deleter” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Wise-Force-Deleter-3.webp” alt=”Wise Force Deleter” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Wise Force Deleter – نرم افزار حل مشکل حذف نشدن فایل ها

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.