دانلود Real Car Driving Experience – Racing game 1.3.2 – بازی رانندگی واقعی اندروید

انتشار: 18 آبان 1397
ورژن: 1.3.2
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Real Car Driving Experience – Racing game 1.3.2 – بازی رانندگی واقعی اندروید

Real Car Driving Experience – Racing game تجربه رانندگی واقعی مسابقه ای بازی زیبا و پرطرفدار برای اندروید می باشد که همانطور از نامش بازی ماشین رانی و مسابقه ای با کیفیت طراحی بالا است. واقعی ترین اتومبیل های ورزشی در انتظار یک رانندگی از یک دنیای بزرگ است. رانندگی آسفالت در شهر، صعود به تپه ای از خاک در خارج از جاده یا پرداختن به مسابقه و انجام حرکات غیرقانونی در فرودگاه از برخی بخش های هیجان و عالی این بازی است. بازی از موتور واقعی فیزیک مسابقه برخودار است که باعث وجود آمدن یک بازی ماشین رانی با سرعت حداکثر رانندگی در جاده های مختلف می شود که خود بازی از این رو دارای سه جاده مختلف است.

بازی Real Car Driving Experience بسیاری از وسایل نقلیه عالی و حرفه ای را برای تجربه عالی یک مسابقه و ماشین رانی فراهم می کند که شما به عنوان یک کاربر بازیکن می توانید از بازی لذت ببرید! در این بازی نیز همانند دیگر بازی های ماشین های سواری می توانید به بهترین شیوه شاهد ارتقاء های مختلف از موارد متفاوت از جمله وسایل نقلیه و … باشید. از این رو امکان انتخاب کابین دوربین را خواهید داشت که زاویه های متفاوت را فراهم می کند. اگر شما نیز از دوستداران بازی های مسابقه و ماشین رانی هستید؟ پیشنهاد می کنیم بازی Real Car Driving Experience را از دست ندید و امتحان کنید!

ویژگی های بازی Real Car Driving Experience – Racing game :

– وجود بسیاری از وسایل نقلیه رانندگی، از جمله ورزش و وسایل نقلیه جاده ای

– خسارت ماشین واقعی از طریق سقوط

– 3 محیط بزرگ از جمله شهر، جاده و فرودگاه

– ارتقاء دادن وسایل نقلیه خود و دیگر موارد

– HUD کامل واقعی از جمله گردش، دنده و سرعت

– شبیه سازی فیزیک مسابقه واقعی

– دوربین های مختلف از جمله کابین خلبان

دانلود Real Car Driving Experience – Racing game 1.3.2 – بازی رانندگی واقعی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.