دانلود Pure APK Install 1.4.0583 – نصب اپلیکیشن های اندروید از طریق کامپیوتر

انتشار: 26 تیر 1397
ورژن: 1.4.0583
دانلود Pure APK Install 1.4.0583 – نصب اپلیکیشن های اندروید از طریق کامپیوتر

Pure APK Install نرم افزار کم حجم و با رابط کاربری ساده و آسان می باشد که بسیار کاربردی بوده و به کاربران کمک می کند، بازی و برنامه های اندروید را از طریق کامپیوتر بر روی گوشی و تبلت های اندروید خود به آسانی و سادگی نصب کنید. نحوه کار برنامه به شکلی است که شما می توانید با اجرا کردن آن در دسکتاپ کامپیوتر یک پنجره نسبتا کوچک را ببینید که از طریق آن می توانید تمام فایل های ای پی اک APK که از جمله بازی و برنامه هستند، را با چند کلیک بر روی موبایل خود نصب کنید ، بدون اینکه فایل ها را به گوشی خود انتقال دهید. تنها کاری شما برای نصب اپلیکیشن های اندروید انجام دهید، باید دستگاه اندرویدی خود را به کامپیوتر نصب کنید و بعد به اجرا کردن نرم افزار و انتخاب بازی و اپلیکیشن مورد نظر برای نصب بپردازید!

ویژگی های نرم افزار Pure APK Install :

– کم حجم با محیط کاربری ساده و آسان

– گزینه های آسان و ساده برای نصب کردن بازی و برنامه ها

– بدون نیاز به انتقال دادن اپلیکیشن ها گوشی

– انتخاب و نصب برنامه مورد نظر

دانلود Pure APK Install 1.4.0583 – نصب اپلیکیشن های اندروید از طریق کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

4.7/5 - (4 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.