دانلود Primo 1.0.48 – پریمو پیام رسان و ساخت شماره مجازی اندروید

انتشار: 12 مرداد 1397
ورژن: 1.0.48
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Primo 1.0.48 – پریمو پیام رسان و ساخت شماره مجازی اندروید

Primo پریمو اپلیکیشن پیام رسان و کاربردی در زمینه تماس و ارتباطات برای  موبایل اندروید می باشد که دارای امکانات زیادی است. این پیام رسان به شما این امکان را می دهد تا با دیگر کاربران که می تواند دوستان و یا خانواده باشد ، به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید. می توانید پیام های صوتی یا حتی متنی ارسال کنید که لازم به ذکر است ، برنامه از سرعت ارسال و دریافت بالایی نیز برخوردار است. همچنین بر روی تلفن یا رایانه لوحیتان دانلود کنید و از طریق 3G، 4G و یا Wi-Fi از تماس، چت ویدئویی، پیام رسانی و اشتراک فایل با دوستان و خانواده شروع کنید. همچنین بر روی تلفن یا رایانه لوحیتان امکان استفاده است که از طریق بسته اینترنت 3G، 4G و یا Wi-Fi می توانید به چت ویدئویی، پیام رسانی و اشتراک فایل با دوستان خود نیز بپردازید.

یکی دیگر از ویزگی های برنامه Primo ساخت شماره مجازی است که شما می توانید از طریق آن به راحتی یک شماره مجازی داشته باشید و در دیگر برنامه نیز از آن بهره ببرید. لازم به ذکر است که تماس با 60 مقصد مختلف رایگان بوده که در برناه با این ها مشخص شده است، ولی با 200 نقطه دیگراز سراسر جهان با هزینه کم انجما میشه. پریمو مدت زیادی نیست که توسعه یافته و الان در حال پیشرفت است که شاید در آینده یکی از محبوبترین ها باشد. نرم افزار Primo در مارکت گوگل پلی توانسته با جذب کاربران بیش از 5 میلیون بار از سراسر جهان دانلود شود!

ویژگی های برنامه Primo

  • محیط کاربری جذاب با دسترسی سریع به گزینه ها
  • قابلیت ساخت شماره مجازی جدید
  • امکان برقراری تماس های رایگان با دوستان و …
  • امکان برقراری چت ویدیویی، صوتی و  متنی
  • قابلیت به اشتراک گذاری فایل های مختلف از فرمت های متفاوت
  • دریافت پاداش در موقع دعوت دوستان یا ارجاع آن ها

دانلود Primo 1.0.48 – پریمو پیام رسان و ساخت شماره مجازی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

4.7/5 - (4 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.