دانلود Piggy Boom 3.1.2 – بازی پازل پیگگی بمب برای اندروید

انتشار: 22 تیر 1397
ورژن: 3.1.2
اندروید: 3.0 به بالا
دانلود Piggy Boom 3.1.2 – بازی پازل پیگگی بمب برای اندروید

Piggy Boom بمب پیگگی یک بازی اندروید عالی و پرطرفدار با سبک پازلی و فکری متناسب است. یکی از دوستان شما به جزیره خود حمله کردند، شما باید ماجراجویی را با سبک پازل به سوی انتقام بکشید. چرخ را چرخانید تا طلا و سپر بیشتری کسب کنید! ساخت جزایر منحصر به فرد خود با کمک گرفتن از حیوانات خانگی ناز و … از جذابیت ها و سرگرمی های بازی است! از طریق بازیکنان دیگر لذت ببرید و طلا را سرقت کنید، از جزیره خود، از حمله به حیوانات خانگی محافظت کنید و آن ها را از طریق یک گیم پلی پازل در امان نگهدارید. هر جزایر نسبت به دیگر متفاوت است و دارای زیبایی تم عالی می باشد که لذت و جذابیت بازی را افزایش می دهد و همچنین تجربه منحصر به فردی را از یک بازی پازل فراهم می کند!

بازی با دوستان بهترین بازی را می تواند برای شما فراهم کند تا با بازیکنان جهانی رقابت کنید. همچنین اگر در شکل و به صورت خطری مورد حمله قرار گیرید می توانید از دوستان خود کمک بگیرید و آن ها را دعوت نمایید. حیوانات خانگی ناز بخشی دیگر از بازی را تشکلی می دهند که بازی چند دقیقه بازی شما را عاشق گیم پلی پازل با نحوه بازی نسبتا مختلف خواهد کرد! بازی Piggy Boom از گرافیک رنگارنگ و بسیاری عالی برخوردار است و شما می توانید از بازی نهایت لذت را ببرید که شاید در دیگر بازی های پازل اندروید شاهد چنین لذت و سرگرمی نباشید! 4.6 از 5.0 با بیش از 5 میلیون بار دانلود امتیاز و آماری است که بازی توانسته توسط کاربران اندرویدی به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Piggy Boom :

– چرخ سحر و جادو برای به دست آوردن موارد مختلف

– وجود جزایز تم منحصر به فرد با زیبایی و محیط کاربری متفاوت

– بازی به صورت آنلاین با بازیکنان دیگر و کمک گیری از دوستان

– دعوت کردن دوستان خود برای بازی بهتر از طریق فیسبوک

– وجود حیوانات خانگی ناز و محافظت کردن از آن ها در برابر حمله

– سطح بازی پازل جذاب و سرگرم کننده

– و …

دانلود Piggy Boom 3.1.2 – بازی پازل پیگگی بمب برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.