دانلود Parallel Space 4.0.8792 – “پارالل اسپیس” استفاده و داشتن چند اکانت از یک برنامه اندروید

انتشار: 21 خرداد 1398
ورژن: 4.0.8792
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Parallel Space 4.0.8792 – “پارالل اسپیس” استفاده و داشتن چند اکانت از یک برنامه اندروید

Parallel Space پارالل اسپیس یک برنامه عالی و بسیار کاربردی درهنگام  نیاز به استفاده از دو برنامه (داشتن چند اکانت) میباشد که قابل نصب و استفاده در اندروید میباشد. در زبان می توان برای شما مثالی نام برد که شما از یک اپلیکیشن آنلاین مانند، اینستاگرام، یا بازی های مختلف از جمله کلش اف کلنز و کلش رویال استفاده می کنید. در حالت عادی امکان استفاده از دو نسخه مختلف از برنامه های نام برده شده در موبایل وجود ندارد، ولی با نصب برنامه پارالل اسپیس این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا از چند اکانت یا نسخه مختلف اپ ها استفاده کنید. علاوه بر این، کاربران می توانند تم های برنامه های کلون شده خود و تم های فضای موازی را سفارشی کنند تا فضای خود را سبک کنند. برنامه در فضای موازی 24 زبان پشتیبانی می کند و با اکثر برنامه های اندروید سازگار است!

همانطور که در پاراگراف قبلی به نوعی اشاره نموده ایم، برنامه یا اپلیکیشنی که شما می خواهید از اون چند نسخه مختلف را در گوشی خود اجرا کنید و یا اکانت داشته باشید، این برنامه ها می توانند از شبکه های اجتماعی تا بازی های آنلاین باشد که نمونه آنها را نیز در بالا نام برده شده است. برنامه Parallel Space از حریم خصوصی کاربران نیز محافظت می کند که از این بابت لازم به ذکر است که باید خیالتون باشد راحت. آخرین و جدیدترین نسخه از برنامه Parallel Space را می توانید با لینک مستقیم در سرورهای وبسایت میلاد دانلود با لینک مستقیم، دریافت کنید.

ویژگی های برنامه Parallel Space :

– فراهم سازی به حساب های چندگانه از برنامه های شبکه های اجتماعی در زمان

– سازگاری با انواع برنامه های مختلف اندرویدی برای ایجاد اکانت

– محافظت از حریم خصوصی کاربران از لحاظ های مختلف

– ایجاد یک فضای سفارشی با استفاده از تم ها

– برای ایجاد یک فضای منحصر به فرد توسط یک تم سفارشی

– استفاده هم زمان از برنامه های مد نظر با یک کلیک ساده به صورت سریع و آسان

دانلود Parallel Space 4.0.8792 – “پارالل اسپیس” استفاده و داشتن چند اکانت از یک برنامه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.