دانلود Paperless Printer Professional 6.0.0.1 – چاپگر مجازی برای کامپیوتر

انتشار: 6 فروردین 1397
ورژن: 6.0.0.1
دانلود Paperless Printer Professional 6.0.0.1 – چاپگر مجازی برای کامپیوتر

Paperless Printer Professional یک برنامه حرفه ای و کم حجم می باشد که طراحی شده جهت شبیه سازی و فراهم سازی چاپگر مجازی در سیستم عامل ویندوز است که به شما امکان چاپ از یک برنامه و متن را در فایل های مختلف در دسکتاپ می دهد. در بسیاری از مواقع می خواهید یک تحقیق و مقاله های درسی را بدهید تا در چاپگر پرینت کنند و بسیاری دیگر از کارها که می توانید از طریق برنامه از آن ها پرینت مجازی بگیرید. شما با این نرم افزار بسیار کاربردی قادر خواهید بود اسناد را در فرمت های PDF، EXCEL، DOC، HTML، TIFF، TXT، PS، EPS، PNG، JPEG، BMP، PCX، PSD، PCL، RAW یا SVG صادر کنید.

برخی از نرم افزارهای چاپگر و پرینت مجازی هنگامی که اسنادی را ذخیره می کنند، بعد از اعمال تغییرات شما شاهد بهم ریختن ظاهری متون و اسناد می شود، ولی نرم افزار Paperless Printer Professional در حفظ ظاهری محتوای اصلی سند به همراه فونت های گرافیکی و مختلف به صورت دقیق عمل می کند. پشتیبانی از فونت های گرافیکی و بسیار دیگر از امکانات از برخی ویژگی های این برنامه قدرتمند و پرینتر است که کاربران می توانند با یک نصب آسان، در کامپیوتر خود یک سیستم و برنامه چاپگر مجازی داشته باشند و در خیلی از مواقع از آن ها نهایت بهره را ببرند.

برخی از ویژگی های نرم افزار Paperless Printer Professional

  • پشتیبانی از زبان شیرین فارسی
  • کم حجم و رایگان برای استفاده با محیط ساده
  • گزینه ها پیشرفته در صورت نیاز به تنظیمات
  • پشتیبانی از تمام فونت های مختلف حتی فونت های گرافیکی
  • توانایی ایجاد اسناد در فایل با فرمت های PDF، EXCEL، DOC، HTML، TIFF، TXT، PS، EPS، PNG، JPEG، BMP، PCX، PSD، PCL، RAW یا SVG

دانلود Paperless Printer Professional 6.0.0.1 – چاپگر مجازی برای کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.