دانلود NumberBook 3.1.7 – شناسایی شماره تماس های مزاحم برای اندروید

انتشار: 18 آذر 1398
ورژن: 3.1.7
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود NumberBook 3.1.7 – شناسایی شماره تماس های مزاحم برای اندروید

NumberBook نامبر بوک یکی از برنامه های پرطرفدار و کاربردی اندرویدی با امتیاز 4.1 از 5.0 با بیش از 10 میلیون بار دانلود قابل نصب بر روی موبایل و دستگاه اندرویدی است. یکی از مواردی که می تواند وقت شما را صرف بیهوده به خود کند ، مراحمت است ! شما با نصب و استفاده از این برنامه قادر خواهید بود وقت خود را صرف دوستانتان کنید و در اتباط آن ها. این امکان برای شما فراهم می شود که مزاحمان را شناسایی و بلوک (بلاک) مسدود کنید.

Numberbook یک جامعه قابل اعتماد ، تأیید شده و ایمن است که به شما در شناسایی تماس های ناخواسته یا مزاحم به طور مفیدی کمک می کند و به شما تجربه روزانه لذت بخش تری در موبایل می دهد. این برنامه کلیه مخاطبین موجود در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را با لیست مخاطب شما متمرکز می کند و باعث می شود که در صورت نیاز ، آن لیست به ترتیب ترمیم و بهینه شود و مراحمان را از شما دور کند. آخرین و جدیدترین نسخه از برنامه نامبر بوک در ادامه مطلب با لینک مستقیم و دقیق قرار گرفته و قابل دانلود است.

ویژگی های برنامه NumberBook :

  • کم حجم و محیط کاربری جهت استفاده آسان
  • قابلیت سناسایی مزاحمان تماس از روش های مختلف و دقیق
  • بررسی مخاطبین از طریق شبکه های احتماعی و تشخیص صحیح
  • و …

دانلود NumberBook 3.1.7 – شناسایی شماره تماس های مزاحم برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

1/5 - (2 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.