دانلود Subtitle Edit – نرم افزار ویرایش و ساخت زیرنویس فیلم + نسخه قابل حمل

انتشار: 3 تیر 1400
ورژن: 3.6.1
,
دانلود Subtitle Edit – نرم افزار ویرایش و ساخت زیرنویس فیلم + نسخه قابل حمل

Subtitle Edit یک نرم افزار کم حجم و کاملا رایگان منبع باز جهت ویرایش و ساخت فایل زیرنویس برای فیلم می باشد که این امکان را برای کاربران فراهم نموده تا با استفاده از برنامه به راحتی بتوانند برای فیلم ها، زیرنویس بسازند و یا ویرایش کنند. تنها امکانات و کار برنامه ویرایش زیرنویس نیست؛ بلکه امکانات زیادی را دارد که برای مثال می توان به هماهنگی سازی زیرنویس با فایل ویدیویی و ترجمه آن اشاره نمود. اگر از طرف دیگر به زمینه ی ویرایشگر زیرنویس نگاه کنیم، می بینیم که در این زمینه برنامه های بسیاری برای سیستم عامل های مختلفی جهت ویرایش زیرنویس و همچنین ساخت آن وجود دارد که هیچ یک از ان ها مثل نرم افزار Subtitle Edit کم حجم و یا ویژگی های بسیاری ندارند. این نرم افزار ویرایشگر فیلم، از اکثر فرمت های زیرنویس پشتیبانی می کند و همچنین از زبان های مختلف دنیا در ویرایش زیرنویس.

پشتیبانی بیش از 200 فرمت مختلف، کنترل ویژوالایزر های صوتی شکل موج، دارای پخش کننده فیلم، همگام سازی بصری تنظیم زیرنویس، توانایی ترجمه خودکار، پشتیبانی از تمام زبان ها، سیستم های کد گذاری بر روی PC و خیلی دیگر … برخی از ویژگی های نرم افزار Subtitle Edit می باشد. این برنامه ویرایشگر ویدیو نسبت به برنامه های دیگر ویرایش و ساخت زیرنویس حجم کم 5 مگابایتی داد. برنامه Subtitle Edit را می توانید همراه با نسخه بدن نیاز به نصب با مراجعه به ادامه مطلب به صورت رایگان از لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از امکانات و ویژگی های نرم افزار Subtitle Edit :

– پشتیبانی بیش از 200 فرمت مختلف زیرنویس!

– کم حجم و کاملا رایگان با قابلیت های حرفه ای

– توانایی هماهنگ سازی زیرنویس با فیلم از جمله زمان

– پشتیبانی از تمام زبان ها و سیستم های کد گذاری بر روی PC!

– کنترل ویژوالایزر های صوتی شکل موج و طیف نگاره نمایش

– دارای پخش کننده ویدیو داخلی برای آزمایش فیلم

– توانایی ترجمه خودکار از طریق Translate

– همگام سازی بصری تنظیم زیرنویس

– مقایسه زیرنویس

– و …

 

 

تصاویری از نرم افزار:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-7533 size-thumbnail” title=”Subtitle Edit” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Subtitle-Edit-3-1.webp” alt=”Subtitle Edit” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-7532 size-thumbnail” title=”Subtitle Edit” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Subtitle-Edit-1-1.webp” alt=”Subtitle Edit” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-7531 size-thumbnail” title=”Subtitle Edit” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Subtitle-Edit-4-1.webp” alt=”Subtitle Edit” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-7530 size-thumbnail” title=”Subtitle Edit” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Subtitle-Edit-2-1.webp” alt=”Subtitle Edit” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Subtitle Edit – نرم افزار ویرایش و ساخت زیرنویس فیلم + نسخه قابل حمل

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.