دانلود Screenpresso Pro 1.8.6.0 – تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

انتشار: 4 اردیبهشت 1396
ورژن: 1.6.8.0
,
دانلود Screenpresso Pro 1.8.6.0 – تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

در خیلی از مواقع لازم می باشد که جهت ساخت آموزش و …. از محیط ویندوز اسکرین شاتی را تهیه کنید که نرم افزارهای زیادی با قابلیت ها مختلفی در این زمینه وجود دارد که اکثر آن ها، حجم بالایی دارند. Screenpresso یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای تهیه عکس و اسکرین شات از محیط می باشد و نسبت به برنامه های دیگر حجم کمی دارد و از قابلیت های زیادی بهره می ببرد! این برناه عالی علاوه بر اینکه حجم کمی دارد، اسکرین شات هایی که تهیه می شود، کیفیت تصویر بالایی دارند. برنامه قادر است اسناد PDF با ژنراتور مقاله ایجاد کند و حتی به شما این امکان را می دهد تا تصویر گرفته را در شبکه های مختلف به اشتراک بگذارید.

Screenpresso ویژگی های مفید و کاربردی بسیاری دارد که امکان تصویربرداری حرفه ای از صفحه نمایش دسکتاپ و محیط کامل ویندوز را می دهد! در نظر داشته باشید که این نرم افزار گزینه های پیچیده ندارد و رابط کاربری ساده برای استفاده کردن پشتیبانی می کند. این نرم افزار در دو نسخه ویندوز و مک منتشر شده است که از اکثر زبان های مختل دنیا پشتیبانی می کند. نسخه ویندوز نرم افزار Screenpresso در سایت قرار گرفته که می تونید در ادامه مطلب از لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از ویزگی های نرم افزار Screenpresso

 • کم حجم با قابلیت های بسیار
 • تهیه تصاویری با کیفیت بالا
 • توانایی ایجاد اسناد PDF با ژنراتور مقاله
 • امکان به اشتراک گذاری تصاویر تهیه شده در شبکه ها مختلف
 • پشتیبانی از رابط کاربری کشیسدن و رها کردن فایل
 • پشتیبانی از زبان های مختلف دنیا
 • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

دانلود Screenpresso Pro 1.8.6.0 – تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.