دانلود Greenshot 1.2.10.6 – نرم افزار تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

انتشار: 23 شهریور 1396
ورژن: 1.2.10.6
دانلود Greenshot 1.2.10.6 – نرم افزار تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

Greenshot یکی از نرم افزارهای کم حجم و کاملا رایگان در زمینه تهیه اسکرین شات از محیط سیستم عامل ویندوز است. این علاوه بر سبک بودن، دارای سرعت عمل عالی در موقع گرفتن عکس می باشد که می توانید در هرزمان که خواست از حالت محیط های مختلف ویندوز به صورت آسان عکس تهیه کنید. البته درنظر داشته باشید که برنامه با اینکه حجم کمی دارد، قادر عکس ها را با کیفیت بالا و مناسبی بگیرد.

نرم افزار Greenshot این امکان را می دهد تا تصویر را به روش های مختلفی نمایش دهید که عبارتند از: ذخیره کردن فایل، ارسال به چاپگر، کپی کردن به کلیپ بورد، ارسال به ایمیل مورد نظر، ارسال کردن به برنامه های اداری، آپلود به سایت های عکس. این نرم افزار تنظیمات عالی را در اختیار شما  قرار می دهد که همه تنظیمات قابل درک هستند و شما می توانید به راحتی در موقع نیاز تنظیمات لازم را انجام دهید.

ویژگی های نرم افزار Greenshot

  • بسیار کم حجم و رایگان برای استفاده
  • دارای تنظیمات آسان بدون نیاز به سواد خاص
  • سرعت عملکر بسیار بالا در گرفتن و تهیه عکس از محیط ویندوز
  • امکان تهیه تصاویر در اندازه های مختلف و ازبخش مورد نظر
  • امکان اعمال حالت های مختلف برای عکس گرفته شده مانند: ذخیره کردن به صورت فایل، ارسال به چاپگر، کپی کردن به کلیپ بورد، پیوستن به ایمیل و …
  • داشتن گزینه های عالی برای انجام تنظیمات دلخواه

دانلود Greenshot 1.2.10.6 – نرم افزار تهیه اسکرین شات از محیط ویندوز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.