دانلود Movavi Video Converter 8.4.0 – نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی

انتشار: 12 تیر 1397
ورژن: 8.4.0
,
دانلود Movavi Video Converter 8.4.0 – نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی

نرم افزارهای عالی و بسیاری در زمینه مبدل های صوتی و تصویری وجود دارد که از بین آن ها به عنوان یک نمونه عالی می توان به نرم افزار Movavi Video Converter اشاره نمود که یکی از بهترین ها در این زمینه به حساب می آید و دارای طرفداران بسیاری است. این نرم افزار دارای ویژگی ها و قابلیت های بسیاری دیر این زمینه می باشد. همچنین لازم به ذکر است که این نرم افزار با اینکه با نام مبدل فایل های ویدیو سناخته می شود ، ولی در کل می توان گفت یکی از نرم افزارهای عالی مبدل چند رسانه ای است که فایل های صوتی را نیز دربر می گیرد. یکی از ویژگی های عالی برنامه Movavi Video Converter داشتن سرعت چشمگیر و عالی در هنگام مبدل کردن و تبدیل نمودن فایل ها به فرمت های رایج و مختلف می باشد.

از این رو شما می توانید علاوه بر انجام کارهای مربوط به مبدل و … ، می توانید دیگر کارهای ویرایش کیفیتی و ویدیویی از لحاظ های مختلف بپردازید که به نوعی فایل های ویدیو را برای مبدل کردن و تبدیل نمودن به فرمت های دلخواه خود آماده کنید. اگر به دنبال نرم افزاری ساده و کم حجم با قابلیت های حرفه ای جهت مبدل کردن فایل های ویدیو می گردید؟ نرم افزار Movavi Video Converter با سادگی و کارایی خود یکی از بهترین ها در این زمینه است که می تواند نرم افزار و ابزاری ساده را برای تبدیل فرمت های ویدیو و حتی صوتی می باشد.

برخی از ویژگی های نرم افزار Movavi Video Converter :

– مبدل کردن برای دستگاه های مختلف از جمله تلویزیون یا …

– پشتیبانی از فرمت های صوتی و تصویری بسیار جهت تبدیل

– دارای عملکرد و سرعت بسیار بالا در هنگام

– پشتیبانی فایل های صوتی ، علاوه بذر فایل های تصویری

– محیط حرفه ای در عین حال ساده برای استفاده

دانلود Movavi Video Converter 8.4.0 – نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.