دانلود BS.Player PRO 2.72 Build 1082 + Portable – ویدیو پلیر حرفه ای برای کامپیوتر

انتشار: 5 خرداد 1397
ورژن: 2.72
,
دانلود BS.Player PRO 2.72 Build 1082 + Portable – ویدیو پلیر حرفه ای برای کامپیوتر

BS.Player PRO نام پلیر قدرتمند در زمینه پخش فایل های صوتی و تصوریری برای پلتفم کامپیوتر و موبایل می باشد که در این مطلب نسخه قابل نصب سیستم عامل ویندوز برای کامپیوتر قرار گرفته است. با نصب این برنامه در کامپیوتر خود دیگر لازم نیست از دیگر برنامه ها و پلیرها جهت پخش فایل های صوتی و تصویری به کار بگیرید. این برنامه از اکثر فرمت های رایج ویدیو و حتی صوتی پشتیبانی می کند که در نتیجه امکان پخش هر نوع فایل ویدیو را با فرمت های رایج یا حتی کم استفاده فراهم می کند. به راحتی قارد خواهید بود که به فیلم های باکیفیت اچ دی تماشا کنید که حتی در هنگام پخش ویدیو شاهد محیط کاربری عالی برنامه به همراه بهبود کیفت تصویر پخشی باشید که چنین ویژگی های در هر نرم افزاری قابل مشاهده نیست!

BS.Player نسبت به قابلیت و ویژگی هایی که دارد دارای حجم کمی می باشد که دیگر پلیر نسبت به نرم افزار بی اس در کل دارای حجم نسبتا بالای هستند. این پلیر زیبا و عالی مشکل هر کاربری در اجرای زیرنویس حل می کند! تونایی باز کردن هر نوف فرمت زیر نویس را دارد و همچنین لازم به ذکر است که بیش از 90 زبان مختلف دنیا ترجمه شده است که حتی در بین آن ها نام زبان شیرین فارسی نیز دیده می شود! BS.Player بیش از 70 میلیون بار از سراسر جهان توسط کاربران مورد استفاده قرار گرفته است که نشان دهنده محبوبیت و تونایی ها نرم افزار در زمینه پخش فایل های رسانه ای است.

برخی از ویژگی های نرم افزار BS.Player :

– کم حجم در دو نسخه پولی و رایگان

– پشتیبانی از پخش فیلم های دی وی دی یا کیفیت اچ دی

– قادر به پخش اکثر فرمت های صوتی و تصویری

– پشتیبانی از 90 نوع زبان مختلف از سراسر جهان

– محیط کاربری زیبا و مدرن جهت استفاده مبتدی و حرفه ای

– پشتیبانی از فایل زیر نویس با انواع فرمت ها

– قادر به پخش کردن فیلم های یوتیوب به طور مستقیم

– و …

دانلود BS.Player PRO 2.72 Build 1082 + Portable – ویدیو پلیر حرفه ای برای کامپیوتر

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.