دانلود بازی شهربانو برای اندروید نسخه 1.0.8 – بازی مهیج حل معماها

دانلود بازی شهربانو برای اندروید نسخه 1.0.8 – بازی مهیج حل معماها

بازی شهربانو اندروید یک گیم عالی، متنوع و جذاب و کاملا متفاوت کلمات یابی است که در کشف رمز و رازهای سوالات معماها تا معماهای صوتی و تصویری همه در این گیم دردسترس است که هم اطلاعات عمومی خود را تقویت می کنید و هم ذهن خود را به چالش می کشید. با کمک گرفتن از شهربانو در این مسیر طولانی و هیجان انگیز بر اطلاعات عمومی خود بیفزایید و از بازی لذت ببرید.

(بیشتر…)

...
دانلود بازی ایرانی و فکری آمیرزا برای اندروید – نسخه جدید Amirza 7.9

دانلود بازی ایرانی و فکری آمیرزا برای اندروید – نسخه جدید Amirza 7.9

حتما شما هم با بازی ایرانی باقلوا آشنایی دارید یا نامش را شنیده اید؟ آمیرزا یک بازی عالی ایرانی و سرگرم کننده مشابه بازی باقلوا برای گوشی های اندروید می باشد که بازی جدیدی و فکری از سوی سازندگان بازی محبوب باقلوا (نردبان اندیشه فردا) است که در این مطلب قصد قرار دادن این بازی را برای دانلود داریم. با این بازی زیبا شما وارد دنیایی پر از سرگرمی و لذت می شوید که در آن باید خود را به چالش های فکری جذاب بزنید و کلمات جا افتاده یا یافتنی را پیدا کنید! در بازی آمیرزا شما شاهد شخصیت های بسیاری خواهید بود که همه ان ها جذاب و با مزه هستند و شما را به اوج سرگرمی بازی راهی می کنند.

(بیشتر…)

...
دانلود بازی اتاق مخفی گلیم گیمز برای گوشی های اندروید

دانلود بازی اتاق مخفی گلیم گیمز برای گوشی های اندروید

بازی اتاق مخفی یکی دیگر از بازی های جدید از سوی استودیو فعال و ایرانی گلیم گیمز می باشد که از حالت جذاب و متفاوتی نسبت به دیگر بازی های این استودیو برخوردار است. داستان این بازی از این جریان است که شما یه روز از خواب بلند می شوید و دنیال لباساتون میگردید تا آن ها را بپوشید که اون لحظه متوجه می شوید کلا تو اتاق خود نیستید و این اتاق یه اتاق دیگه است! تنها در ورود به اتاق های دیگر در رو به روی شما وجود دارد که اونها هم همشون قفل باید از طریق چالش فکری به باز کردن آن ها بپردازید! تازه متوجه میشی که تو اتاقِ خودت نیستی. میری سمت در که می بینی در اتاق هم قفله و برای باز کردنش باید رمز درست رو وارد کنی. چالش شروع می شود و رفته رفته اتاق ها ابز می شود و شما با وسایل عجیب تر برخودار خواهید کرد که کلا هیجان قابل قبولی را به وجود می آورد!

(بیشتر…)

...
دانلود بازی تاپماجا برای اندروید – بازی ترکی کلمات Tapmaja 1.6

دانلود بازی تاپماجا برای اندروید – بازی ترکی کلمات Tapmaja 1.6

تاپماجا Tapmaja یکی از بازی های جدید و جذاب اندرویدی با سبک کلمات و دانستی است که حتما در این متن کوتاه پی بردید ، گیم پلی سرگم کننده ای را برای شما به نمایش خوهد گذاشت. گیم ساده و سرگرم کننده، شخصیت های محلی و ایرانی جذاب، کیفیت گرافیک بالا ، حجم بازی کم از ویژگی های بازی است که می توانید بعد از نصب بازی روی موبایل خود شاهد همه ویژگی ها باشید. اگه دقت کرده باشید کلمه تاپماجا یک کله ترکی می باشد که در کل شما شاهد یک بازی ترکی زبان خواهید بود و می تواند برایتان جذاب باشید و همچنین برای کاربران عزیز ترکی زبان که این امکان را می دهد تا ارتباط معنایی خوبی با گیم پلی داشته باشند.

این بازی دارای 400 مرحله عالی با کلمات متنوع است که در هر مرحله باید کلمه قرار داده شدن با قرار دادن حروف ها کنار هم بدست آورید که به احتمال زیاد با چنین گیم پلی قبلا نیز اط رطیق دیگر بازی های ایرانی قرار گرفته در سایت ، آشنا شده اید و زیاد دشوار نیست! اما رفته رفته شما در بازی با چالش ذهنی رو به رو خواهید شد که از طرفی مثبت برای افزایش ضریب مغزی است. آ...

دانلود بازی پرچین برای اندروید – Parchin نسخه جدید 2.6 مزرعه پیدا کردن کلمات

دانلود بازی پرچین برای اندروید – Parchin نسخه جدید 2.6 مزرعه پیدا کردن کلمات

Parchin پرچین یک بازی عالی برای اندروید است که حتما بازی های سبک و جذابی در این سبک تجربه کرده اید که پرچین نیز می تواند یکی از بازی های سرگرم کننده و جذاب در موبایل شما جا بگیرد. وجود شخصیت های مختلف در یک مزرعه بزرگ و پر ماجرا که سر تا سر پر از کلمات مختلف که باید آنها را به نوبت پیدا کنید و از طریق موارد مختلف در مزرعه خود را در عرض و طول چالش قرار دهید. رفته رفته بازی چالش را افزایش خواهد یافت و برای چالش فکری بیشتری در شما نیاز است. با حل و پیدا کردن کلمات می توانید محصولات جدید مزرعه را باز کنید و حتی سر و سامانی به این مزرعه سرگرم کننده بدید! کلی میوه برای باز کردن و شاهد بودن در عین بازی به موسیقی جذاب و زیبا ایرانی از ویژگی های بازی پرچین است که حتی شما جذابیت گرافیک با کیفیت و عالی گیم پلی را نیز احساس خواهید کرد!

در بازی شما با آقا مراد همگام شوید تا بتونید بهش کمک کنید و زمیناشو به سوی آبادی برید. وجود مراحل زیاد با افزایش سطحی شما در پیدا کردن کلمات به چالش سخت تری می کشد که این مورد نیز تو پاراگراف قبلی اشاره شده است و ...

دانلود بازی کشکول برای اندروید – بازی حدس کلمات نسخه جدید 9.5

دانلود بازی کشکول برای اندروید – بازی حدس کلمات نسخه جدید 9.5

کشکول | بازی حدس کلمات با امکانات و محیط کاربری جدید که تجربه تازه را برای شما  و دیگر کاربران یا دوستدارن بازی های کلمات و حدس کلمه است. کشکول بازی متفاوت در زمینه حدس کلمه و سرگرم کننده با جذابیت بالا در سبک کلمات است که شما را در سه سبک مختلف رو به رو می کند. این بازینیز همانند دیگر بازی های مشابه از سطح چالش در مراحل بالاتر برخوردار است که جذابیت را به بازی با شدت بالا افزوده است. آسان شروع می شود ولی رفته رفته چالش را احساس خواهید کرد و می توانید خود را در بازی به صورت ساعت ها سرگرم کنید.

کشکول شامل بازی حروف بهم ریخته به همراه بازی جدول کلمات و بازی حدس کلمات است که با مراحل جذاب و متنوع ذهن شما را به چالش خواهد کشید . بیش از 1175 مرحله به اضافه و 12000 کلمه متفاوت همراه با شخصیت های ایرانی حتی طراحی شده با انیمیشن های جذاب + موسیقی سنتی که قادر است شما را ساعت ها به خود جذب کند و در هر آپدیت شاهد کلمات و چالش جدیدتر باشید.

بازی به تعداد بیش از 100 هزار نصب فعال داشته و این نشان دهنده ای محبوبیت بازی در بین کاربران اندرویدی پ...

دانلود بازی سماور برای اندروید – 2.2 معماهای سماور را حل کنید !

دانلود بازی سماور برای اندروید – 2.2 معماهای سماور را حل کنید !

Samavar سماور یکی دیگر از بازی های جذاب و سرگرم کننده معماهای سماور است. این بازی از ویژگی ها و امکانات متفاوتی نسبت به دیگر بازی های قرار گرفته در وبسایت می باشد و همین موضوع باعث شده است که طرافدارن بسیاری را جذب خود کند و در کل چالش رو به حل و نسبتا هیجانی را به وحود آورد. نحوه بازی به گونه ای است که در بازی با کشیدن دست بر روی حروفِ درون جدول، کلماتی که با سوژه خاصی مشخص شده‌اند را پیدا کنید، برخی از کلمات مخفی هستند که باید فکر خودرا به چالش بزنید و ببینی جواب معما چی میشه و چطور می تونی مراحل را رد کنی! البته رفته رفته به دلیل افزایش چالش بازی و جذابیت بالا خواهد رفت و این مورد باعث جذب کاربر و روزانه چندین ساعت بازی می شود‍!

بازی سماور محیط کاربری و روش بازی آسانی دارد و کلا با نام بازی که باشد سماور ، همخوانی داشته و شما نیز شاهد این موضوع در هنگام مشغول شدن به بازی و اجرا، خواهید رسید. آخرین و جدیدترین نسخه از این باری در ادامه مطلب قابل دانلود می باشد و شما هم به خلاصه ویژگی های اشاره شده ای بازی دسترسی داشته باشید و هم ...