دانلود Shape Slicer 3D 0.81 – بازی برش دادن شکل ها برای اندروید

دانلود Shape Slicer 3D 0.81 – بازی برش دادن شکل ها برای اندروید

Shape Slicer 3D برش دهنده شکل ها یک بازی سرگرم کننده با نحوه بازی ساده و آسان ؛ البته چالشی برای موبایل ها و تبلت ها با سیستم عامل اندروید می باشد که طراحی و توسعه یافته با انتشار رایگان توسط استودیو بازی سازی MOONEE PUBLISHING LTD است. در این بازی جذاب شما قادر خواهید بود بلوک ها را بکشید و آن را از طریق برش های که انجام خواهید داد به مکعب تبدیل نمایید. وقتی همه چیز برش خورد ، مکعب ها را درون سوراخ قرار داده و رهایشان کنید و این کار را کردید، اما مراقب باشید هرچه پیش می روید بازی سخت تر می شود! شما می توانید با سعی و تلاش مداوم خودرا به استاد اینکار تبدیل نمایید و از هر لحاظ بهتر تر عمل نمایید.  در بازی شما باید به رحکت مسیر دقت کنید و برش دقیق تری ...

دانلود The Big Hit 2.3.0 – بازی هیت بزرگ برای اندروید + نسخه مود

دانلود The Big Hit 2.3.0 – بازی هیت بزرگ برای اندروید + نسخه مود

The Big Hit هیت بزرگ یک بازی عالی با برخورداری از یک گیم پلی سرگرم کننده جالب است که قابل نصب بر روی موبایل و تبلت های اندروید می باشد. آیا شما آماده یک ماجراجویی بزرگ هستید؟ عضلات بازوی خود را برای رشد دهید! در جایی که بیشتر آسیب می بیند ، اجرا ، جمع آوری ، ضربه تند تند بزنید با شدت بالا. انگشتان خود را روی همه دمبل های جمع شده بکشید و عضلات را رشد دهید تا بتوانید به راحتی از تمام بلوک ها عبور نمایید و هوشمندانه بازی کنید تا از موانع مختلف که محدودتون کردن گذر کنید.

بازی The Big Hit از زمینه و کیم پلی طراحی شده ساده برخوردار است و از این رو نیز حجم کمی دارد که باعث شده یک بازی اعتیاد آورد را به وجود به آورد. آخرین نسخه از این بازی با لینک مستقیم در ادامه مطلب در دو نسخه اورجینال و مود شده قرار گرفته است و می توانید با کلیک ساده آن را دانلود نمایید.

(بیشتر…)

...
دانلود War of Rafts: Crazy Sea Battle 0.14.92 – بازی نبرد دریای برای اندروید

دانلود War of Rafts: Crazy Sea Battle 0.14.92 – بازی نبرد دریای برای اندروید

War of Rafts: Crazy Sea Battle نبرد رفتس: نبرد دریایی یکی بازی عالی و نسبتا جدید برای موبایل و تبلت های اندروید است و در مارکت اندروید گوگل به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی زیبا یک نبرد رویایی حماسی در بستر دریا است! جنگ با بازیکنان دیگر در سراسر جهان در انتظار شما است و در واقع شما را به چالش های جذاب می کشد. در دریا جستجو کنید و به دنبال قطعات قایق خود باشید ، قلمرو و تیم خود را گسترش دهید تا همه را شکست دهید! یک رنگ انتخاب کنید ، قایق خود را با قطعات دیگر شناور در اقیانوس تقویت نمایید و با مخالفان و دشمنان خود روبرو شوید!

شما می توانید با انتخاب یک چوب دستی از وسایل نجات تیم خود را بزرگتر کنید و آنها بخشی از ارتش شما می شوند! هرچه خدمه شما بیشتر باشد باشد ، شانس بیشتری برای زنده ماندن در نبردهای دریایی خواهید داشت! اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید ، حتی می توانید یک برج دفاعی جمع کنید! سپس این نیز به قسمت قایق شما تبدیل خواهد شد! شما همچنین می توانید یک موتور اضافی و بسیاری از عناصر دیگر را برای افزایش قدرت دفاعی و حمله خود را انتخ...

دانلود Imposter Fight 3D 1.0.3 – بازی تحمیل مبارزه برای اندروید + مود

دانلود Imposter Fight 3D 1.0.3 – بازی تحمیل مبارزه برای اندروید + مود

Imposter Fight 3D تحمیل مبارزه یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک آرکید می باشد که طراحی و عرضه شده در گوگلی پلی به صورت رایگان برای موبایل و تبلت های اندرویدی است. یک بازی اکشن حماسی را شاهد خواهید بود که وظیفه شما جمع آوری سربازان برای از بین بردن متقلبین که به پادشاهی شما حمله می کنند است. شما باید با جمعیت زیادی روبرو شوید و با دشمنان بجنگید تا آنها را نابود کنید. هرچه بیشتر می روید و پایان سفر ، همه شیادان را می کشید و برنده می شوید که بازی دارای چالش های خص خودش است.

بازی Imposter Fight 3D در بازی شبیه ساز نبرد ، شما باید یک استراتژی نبرد داشته باشید تا مجبور بر این شوید به بسیاری از خطرات غلبه کنید و بسیاری از خدمه را در طول راه جمع آوری و نجات دهید. شما می توانید موراد مختلف از جمله دفاع قلعه را به مرور افزایش دهید تا دچار مشکل نشوید. این بازی زیبا از گرافیک روشن و با کیفیتی برخوردار می باشد که در افزایش جذابیت بازی نیز تاثیر بالایی دارد. گیم پلی عالی از سبک آرکید و دفاعی که می توانید یک بازی عالی را برای سرگرم کردن بازیکنان باشد!

<...

دانلود Zombie 3D Gun Shooter 1.2.5 – بازی تیراندازی به زامبی ها اندروید

دانلود Zombie 3D Gun Shooter 1.2.5 – بازی تیراندازی به زامبی ها اندروید

Zombie 3D Gun Shooter- Fun Free FPS Shooting Game یک بازی عالی و زیبا برای اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Fun Shooting Games For Free است که قبل از این بازی های همچن جنایت های شهری را از این استودیو بازی سازی قرار داده ایم. ویروس زامبی از کنترل خارج شده است! زامبی های در حال تکامل در حال تسخیر جهان هستند! شما یکی از کماندوی نیروهای ویژه کاملاً آموزش دیده هستید و ماموریت شما مبارزه با زامبی ها است. شما باید در این ترور همه زامبی ها را بکشید و زنده ماندن را در نبرد تجربه نمایید. وجودئ شرایط زامبی ها زنده ماندن و بقا را خیلی سخت کرده است ولی اینجا شما می توانید از یک زرادخانه پر از سلاح های جنگی انتخاب کنید و در محیط های وحشتناک در برابر مردگان متحرک نبرد کنید.

بازی Zombie 3D Gun Shooter از گرافیک 3D واقع گرایانه و انیمیشن های جالب عالی برخوردار می باشد که مدل های ترسناک زامبی را به نمایش می گذارد. همچنین طراحی شده با کنترل آسان و کنترل صاف است که بازی راحت کرده و این مورد در سرگرم بودن بازی تاثیر بالایی دار...

دانلود Smash Hit 1.4.3 – بازی درهم کوبیدن شیشه ها اندروید + نسخه مود

دانلود Smash Hit 1.4.3 – بازی درهم کوبیدن شیشه ها اندروید + نسخه مود

Smash Hit درهم کوبیدن شیشه ها یکی از بازی های آرکید و عالی اندروید می باشد که جذابیت و گیم پلی فوق العاده را در موبایل ها فراهم می کند.سفری سورئال را در یک بعد اخروی دنبال کنید از طریق هماهنگی ببین صدا و موسیقی حرکت کنید و همه چیز را در مسیر خود خرد نمایید! این تجربه به تمرکز و زمان نیاز دارد تا بتوانید از کریستال ها و شیشه های که تو راه شما به عنوان مانع قرار دارند عبور کند. راه خود را از طریق یک بعد زیبا و آینده گرایانه نابود کنید ، موانع و اهداف را در مسیر خود خرد کرده و بهترین فیزیک تخریب را در دستگاه های تلفن همراه تجربه نمایید که شاید تا به حال شاهد چنین بازی نبوده اید!

بازی Smash Hit گیم پلی موسیقی همزمان را به اجرا می پذارد که شما از این رو می توانید شاهد موسیقی و جلوه های صوتی متناسب با سطح های مختلف که شما را غرق در بازی خواهد کرد. بیش از 50 محیط مختلف با 11 سبک گرافیکی متفاوت و مکانیک شکستن شیشه واقع بینانه در هر مرحله از ویگی های اصلی بازی و مزایای طراحی زیبا گیم پلی آن است. Smash Hit کاملا رایگان برای بازی می باشد و در ادامه مطلب ب...

دانلود Gladiator: Hero of the Arena 0.4.6 – بازی گلادیاتور: قهرمان آرنا برای اندروید

دانلود Gladiator: Hero of the Arena 0.4.6 – بازی گلادیاتور: قهرمان آرنا برای اندروید

Gladiator: Hero of the Arena گلادیاتور: قهرمان آرنا یک بازی عالی سرگرم کننده منتشر شده در گوگلی پلی برای اندروید می باشد که توسط استودیو  Lion Studios مورد عرضه قرار گرفته است. شما به یک کلوسئوم گلادیاتور رومی در رم بازگشته اید! به هنگام رفتن مرحله مرکزی صحنه ، جمعیت هیجان زده با صدای بلند شما را تشویق می کنند. این یک مبارزه برای مرگ است و شما می خواهید برای بقا بجنگید و در غیر این صورت این آخرین نمایش شما در زمین خواهد بود. بهترین موقعیت را برای شروع پیدا کنید و از طریق آیتم های که بازی در اختیار شما قرار خواهد دارد ، مهارت های جدید کسب نمایید و خود را ارتقاء دهید. ارتقاء به سلاح های مختلف و در دیگر موارد می تواند شما را به پیروزی نزدیک کند.

بازی Gladiator صحنه های جذابی از گلادیاتورها را به نمایش خواهد گذاشت که شما نیز در خلق آن نقش ایفا خواهید کرد. صدای شن و ماسه و خاک را می شنوی. شما منتظر سر و صدایی از جمعیت هستید. شما برای ثروتمند شدن و مشهور شدن آماده باشید. با سلاح های خود آماده شوید ، شما در هر دور با حریف قدرتمندتری روبرو  خواهید شد و رفته ...