دانلود 7Zipper – File Explorer 3.10.30 – مدیریت فایل های فشرده هفت زیپر اندروید

دانلود 7Zipper – File Explorer 3.10.30 – مدیریت فایل های فشرده هفت زیپر اندروید

7Zipper – File Explorer یکی از اپلیکیشن های محبوب مدیریت فایل های فشرده برای دستگاه های اندرویدی می باشد که تا به حال در مارکت گوگل بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی دانلود شده است و از این رو امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را کسب کند! شما می توانید با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی یک ابزار فشرده سازی و استخراج فایل های فشرده قدرتمند را به وحود آورید. آرشیو های محبوب فشرده سازی از جمله zip, alz, egg, tar, tar.gz, tar.bz2, gz, bz2, rar, jar, 7z, lzh جهت استخراج یا فشرده سازی پیشتیبانی می کند. برنامه 7Zipper امکانات مختلفی را نیز در کنار فابلیت فشرده سازی به وجود می آورد که می توانید از آن ها نیز در برخی از موارد بهره ببرید که کاربردی نیز هستند! چند گزینه ای بودن، قابلیت (کپی، انتقال، چسباندن، باز کردن، تغییر نام، پاک کردن و …)، استفاده از کارت SDCard، قابلیت پشتیبان گیری، نمایشگر تصویر و … برخی از امکانات 7Zipper است که باعث قدرتمندتر شدن برنامه شده است.

دانلود AIDA64 1.53 – برنامه نمایش اطلاعات سیستم در موبایل اندروید

دانلود AIDA64 1.53 – برنامه نمایش اطلاعات سیستم در موبایل اندروید

AIDA64 یکی از ابزارهای کاربردی موجود در مارکت گوگل پلی می باشد که توانسته با توانایی که دارد، کاربران را به خود جذب کند و امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود کسب کند. این برنامه قادر است علاوه بر جمع آوری و نمایش اطلاعات سخت افزاری سیستم اندروید، اطلاعات مربوط به نرم افزاری را نیز نمایش دهد که به نوعی از هر دو سخت افزار و نرم افزار پشتیبانی می کند. این برنامه توانایی این را دارد تا با کلیک برای جمع آوری تمام اطلاعات مربوط به سخت افزار و نرم افزار موبایل یا تبلت را جمع آوری نماید و به مورد دید شما قرار دهد که برخی از این اطلاعات عبارت است از : اطلاعات مربوط به پردازنده گوشی و حتی موارد جانبی از جمله باتری، صفحه نمایش و … که هرکدام از آن ها به بخش متفاوتی از موبایل اشاره دارند.

نمایش اطلاعات و تشخیص پردازنده، زمان واقعی اندازه گیری ساعت هسته، ا...

دانلود Stitchcraft 1.3.0.84 – برنامه گرفتن اسکرین شات بزرگ از تمام صفحه اندروید

دانلود Stitchcraft 1.3.0.84 – برنامه گرفتن اسکرین شات بزرگ از تمام صفحه اندروید

اگر از کاربران موبایل در سیستم عامل اندروید هستید؟ حتما برای شما نیز پیش آمده است که از صفحه بازی و … عکس بزرگ و کامل را بخواهید تهیه کنید این کار تنها بخش هایی که صفحه نمابش هستند را شامل است. ولی شما شاید بخواهید از کل طول صفحه عکس بگیرید که باید برای اینکار از  ابزارهای مختلف و مخصوص همین مورد کمک بگیرید. ما در این مطلب قصد قرار دادن برنامه با نام Stitchcraft را داریم که یکی از بهترین ها در زمینه تهیه و گرفتن در سیستم عامل اندروید است که به کاربران امکان گرفتن عکس طولانی و بیشتر از صفحه نمایش را می دهد. این مورد بسیار در هنگام گرفتن عکس از صفحه چت و یا بازی به کار می رود که محتوا نسبت به صفحه نمایش بیشتر باشد و اسکرین شات ساده نتونه جوا بده. البته برنامه Stitchcraft  از ویژگی های بسیاری نیز بخوردار است که در کل یک اپلیکیشن مناسب و کاربردی برای تهیه اسکرین شات فراهم می کند. شما می توانید آخرین و جدیدترین ورژن برنامه Stitchcraft را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید.