دانلود Komodaa‎ 4.5.0.1 – کمدا شبکه اجتماعی خرید فروش برای اندروید

دانلود Komodaa‎ 4.5.0.1 – کمدا شبکه اجتماعی خرید فروش برای اندروید

کمدا یکی از سیستم های جدید خرید و فروش می باشد که طراحی شده برای اندروید است و در گوگل پلی نیز مورد عرضه قرار گرفته است. به طور خلاثه می توان کمدا (کُمُدا) را به یه کمد بی انتها، دخترونه و با احساسه تعریف کرد که شما کاربر عزیر با نصب آن قادر خواهید با قیمت مناسب لباس و موارد مشابه شیک بخرید. همچنین دوستان هم سلیقه هات رو پیدا کنی و هم کمدت رو خالی و به پول تبدیل کنید! هدف این برنامه از طراحی این نوع سیستم بازگردوندن آیتم مازاد (نو، در حدنو، دست دوم و دست ساز) به چرخه ی مصرف، کاهش مصرف گرایی و محافظت از محیط زیسته. پوشاک سالم و تمیز، نو و در حد نو که از کمد بیرون نیومده را می توانید برنامه آگهی زده و مورد فروش قرار دهید و همچنین لباس هایی را نیز خرید کنید.

آخرین و جدیدترین نسخه از برنامه و اپلیکیشن کمدا با قابلیت نصب بر روی موبایل های سیستم عامل اندروید در ادامه مطلب با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها جهت دانلود قرار گرفته است. اندروید مورد نیاز برای برنامه 4.2 و بالاتره که پایین تر نسخه نام  برده شده را پشتیبانی نمی کند.

دانلود برنامه غرفه 2.5-CB برای اندروید – اپلیکیشن فروش در باسلام

دانلود برنامه غرفه 2.5-CB برای اندروید – اپلیکیشن فروش در باسلام

قبل از این در مطابب قبلی وبسایت برنامه با سلام را معرفی کردیم که یک اپلیکیشن مفید برای خرید محصولات خانگی و محلی بود که موارد بساری را شامل می شد. در این مطلب نیز اپلیکیشن غرفه من رو می خواهیم رو سایت قرار بدید که در واقع این برنامه امکان فروشندگی رو تو فروشگاه با سلام می دهد. همانطور که از نامش پیداست مخصوص غرفه داران می باشد تا بتوانند محصولات محلی و خانگی خود را در دسته بندی های مختلف به فروش برسانید. همچنین در واقع می توانید محصولات خود را مورد بازدید هزاران نفر قرار دهید و از این طریق به فروش مطلوبی دست یابید. غرقه من دارای امکانات زیادی است که در ادامه به صورت خلاصه به آنها اشاره خواهیم کرد.

در کل به طور خلاصه میشه گفت شما با ایجاد غرفه خود (فروشگاه) که حتی از آدرس اختصاصی برخوردار خواهد بود می توانید به طور ساده مدیریت کنید و از طریق گرینه ها به افزودن و یا حذف محصولات از آگهی بپردازید. غرفه من برای بازاریابی و رون...

دانلود اپلیکیشن باسلام | بازار محصولات ایرانی برای اندروید – Basalam 2.4-CB

دانلود اپلیکیشن باسلام | بازار محصولات ایرانی برای اندروید – Basalam 2.4-CB

باسلام Basalam ( بازار محصولات ایرانی ) برای موبایل اندروید است که با نصب این برنامه قادر خواهید بود به راحتی در عمر سفر به نقطه های مختلف ایران شاهد محصولات خانگی در بخش های مختلف باشید. اگر شما نیز جزو طرفداران محصولات خانگی و محلی هستید، برنامه می تواند برای شما بسیار مفید عمل کند و نیازی نیست رنج جاده را برای محصولات خانگی طی کنید! شما می‌توانید در اپلیکیشن باسلام قادر خواهید بود یک سفر مجازی را به تمام نقاط ایران تجربه کنید و به طور مستقیم از غرفه دارهای خانگی و محلی خرید نمایید. محصولات مورد علاقه‌تان را جستجو کنید، کیفیت‌ها را مقایسه نمایید که این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا از بین هزاران غرفه دار، بهترین ها خرید مد نظر خود را تجربه کنید.

Basalam باسلام جوری طراحی شده که غرفه دارها کالاهای منحصربه فردشان را برای شما آماده می‌کنند و با بسته بندی شخصی خود فروشنده برای کاربران و حتی شما ارسال و پست خواهد شد. در کل با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به نوعی خواسته خود را در این زمینه برآورده کنید و به محصولات درجه ...