دانلود Megapolis 4.61 – بازی استراتژی کلانشهر (مگاپلیس) اندروید

انتشار: 2 آبان 1397
ورژن: 4.61
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Megapolis 4.61 – بازی استراتژی کلانشهر (مگاپلیس) اندروید

Megapolis کلانشهر بازی فوق العاده و جذاب در سبک بازی های استراتژی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. شهر خود را بسیازید و به مدیریت منابع و ساخت و سازهای جدیدترین برای زیباتر و بزرگتر کردن شهرخود بپردازید! مدیریت منابع مالی، طراحی و توسعه زیرساخت های اصلی شهر از برخی کارهای است که در بازی به آن ها خواهید پرداخت که بعضی از ساخت های انجام می دهید، عبارتند از فرودگاه ها، ایستگاه راه آهن، استخراج نفت و گاز، نیروگاه های باد، خورشیدی و اتمی و … که بسیار جذاب هستند و بازی را زیباتر می کنند. در بازی بیش از 700 ساختمان و سایت با صدها مواد ساختمانی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها شهر خود را گشترش دهید و جذابیت آن را بالا ببرید!

بازی Megapolis طراحی شده با گرافیک 3D بسیار جذاب واقع بینانه می باشد که در بازی شما را با وظایف چالش انگیز، پاداش ها و دستاوردها و … رو به رو می کند. این بازی شهر سازی در بیش از 20 کشور مختلف جهان با بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است و یک میلیون نفر هر روز بازی می کنند! شما نیز می توانید با بازی کردن این بازی فوق العاده از تجربه باور نکردنی در یک صفحه بزرگتر لذت ببرید!

ویژگی های بازی Megapolis :

– گرافیک 3D بسیار جذاب واقع بینانه بازی

– معماری معروف جهان از زمان باستان تا مدرن در بازی

– ساخت و ساز های بسیار مانند: فرودگاه ها، ایستگاه راه آهن، استخراج نفت و گاز

– وجود بیش از 700 ساختمان و سایت با صدها مواد ساختمانی

– گسترش دادن شهر خود بیش از زمین و دریا

– وجود وظایف چالش انگیز، پاداش ها و دستاوردهای

– امکان همکاری با همسایگان خود

– و …

 

توجه: بازی Megapolis نیاز به اتصال اینترنت دارد.

دانلود Megapolis 4.61 – بازی استراتژی کلانشهر (مگاپلیس) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (4 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.