دانلود Looney Tunes™ World of Mayhem – Action RPG 13.0.4 – بازی ضرب و شتم لونی اندروید

انتشار: 27 آذر 1397
ورژن: 13.0.4
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود Looney Tunes™ World of Mayhem – Action RPG 13.0.4 – بازی ضرب و شتم لونی اندروید

Looney Tunes™ World of Mayhem – Action RPG بازی زیبا و عالی با شخصیت های کارتونی جذاب طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Scopely برای سیستم عامل اندروید است. پیوست به شخصیت های منحصر به فرد بازی از اردک تا لونی و انجام مبارزه عالی با ضرب و شتمی از دنیای جذاب و کارتونی که می تواند ساعت ها سرگرمتون کند. شما رفته رفته می توانید شخصیت های جدیدتر را نیز باز کنید و به بازی جذابیت و هیجان خاصی را ارائه دهید. نبرد با استراتژی مبتنی بر نوبه خود و مبارزه با کارتون از ویژگی های این بازی است که شخصیت ها را بر روی دشمنان خود حمله می کنند، بنابراین شما می توانید از تجربه خاصی در یک بازی همه جانبه نسبت به شخصیت های محبوب را تجربه نمایید.

به سوی دشمنان حمله کنید و هر سطح را تکمیل نمایید تا به موارد بسیاری دیگر دسترسی داشته باشید. بازی از حالت PvP برخوردار است و به شما امکانات جذاب با هیجان عالی را فراهم می کند. شما می توانید با نصب بازی Looney Tunes™ World of Mayhem به راحتی در همان ابتدای بازی به ترکیب گیم پلی بازی از سبک های استراتژی و اکشن پی ببرید که حالت جذابی را از صحنه های استراتژی و اکشن برای کاربران فراهم می کند. نسخه مود شده بازی با لینک مستقیم به همراه نسخه مود شده بازی با لینک مستقیم در ادامه مطلب برای دانلود قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Looney Tunes™ World of Mayhem – Action RPG :

– جمع آوری شخصیت های Looney Tunes با چهره ای معروف

– RPG اکشن از جمع اوری و ارتقاء با مبارزات هیجانی

– بازی استراتژی و استفاده از مهارت های سازنده تیم خود را برای ایجاد بهترین و مورد علاقه تیم

– باز کردن مناظر نمادین و جمع آوری ساختمان های کلاسیک از مکان های معروف کارتون

– بازی های چند نفره PvP در مقابل دیگر بازیکنان

– وجود شخصیت های بسیار محبوب کارتونی

دانلود Looney Tunes™ World of Mayhem – Action RPG 13.0.4 – بازی ضرب و شتم لونی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

4.5/5 - (2 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.