دانلود Live or Die: survival 0.1.430 b118 – بازی اکشن بقا برای اندروید

انتشار: 1 اردیبهشت 1399
ورژن: 0.1.430 b118
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Live or Die: survival 0.1.430 b118 – بازی اکشن بقا برای اندروید

Live or Die: survival یک بازی زیبا و جذاب اکشن با گیم پلی بقا در برای اندروید است که می توانید بقای خود را در جنگل هم اکنون آغاز کنید. تنها زنده مانده و به نوعی بازمانده شما هستید! باید تلاش کنید این روند را ادامه بدید و در این وضعیت زنده بمانید. دشمنان اصلی شما زامبی های وحشی هستند که در هرجا و هرکجا به دنبال شما خواهند آمد. سلاح بیولوژیکی میلیاردها نفر را کشت و دیگران را به زامبی های مرده تبدیل کرد. اما شما تنها بازمانده نیستید! بعضی از مردم نیز برای زنده ماندن در برابر مرده ها مبارزه می کنند. البته آن ها در مکان های  گسترده و نسبتا دو افتاده ای هستند و رسیدن به آن ها در هدف شما نیست و شما را با مرگ مواجه می کند!

در بازی Live or Die: survival کشف و تحویل داستان بقای خود یکی از بازماندگان به دیگری است که شما را در چالش های اکشن و به نوعی نقش آفرینی قرار خوهد داد. شما می توانید سلاح ها و موارد مختلف کشف کنید و مکان های مناسب را برای خود فراهم سازید تا از دست زامبی ها در امان باشید. بازی دارای حالت بی پایان است ، ولی بدون پایان نیست که در آن شما می توانید با انبوهی از زامبی مقابله کنید. بازی Live or Die: survival گرافیک واضح و با کیفیت دارد و از محیط گیم پلی گسترده ای برخوردار است که در آن برای زنده به هرکاری دست خواهید زد تا این دوران زامبی را پشت سر بگذارید.

ویژگی های بازی Live or Die: survival :

– دنیای پر از زامبی با بازماندگان دور از شما

– به کار گرفتن تمام سعی و تلاش خود برای زنده ماندن

– ساخت پناهگاه و ساختمان های مختلف برای زنده ماندن

– کشف سلاح های مختلف از جمله سلاح سرد

– گذاشتن تله ها برای زامبی ها

– خزید سلاح های گرم از طریق جمع آوری پول

– کشف بسیاری دیگر از موارد نیاز

– و …

دانلود Live or Die: survival 0.1.430 b118 – بازی اکشن بقا برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

4/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.