دانلود Legend of Solgard 1.6.1 – بازی افسانه سولگارد برای اندروید

انتشار: 22 بهمن 1397
ورژن: 1.6.1
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Legend of Solgard 1.6.1 – بازی افسانه سولگارد برای اندروید

Legend of Solgard افسانه سولگارد یک بازی فوق العاده و علی در سیک بازی های ترکیبی استراتژی و نقش آفرینی آنلاین برای موبایل و تبلت های اندروید است که طراحی و ساخته شده توسط استودیو بازی سازی King می باشد. مبارزه با دشمنان و کارفرمایان با موجوداتی که جمع آوری می کنید، توانایی های قهرمانانه خود را بالا ببرید و گنجینه غارت از افسانه های سولگارد را به خود اختصاص دهید. افسانه سولگارد به زمستان تبدیل می شود، موجودات آن در بلورهای یخ به دام افتاده و دنیاهای آن به یخ تبدیل می شوند. پایان جهان آغاز شده است و تنها املبا می تواند آن را متوقف کند. با قدرت الهه خورشید این امر به املبا می رسد تا یک ارتش موجودات را جمع آوری کند و با هم به تسخر جهان خود از دست دشمنان بپردازنند!

ارتش موجودات را رشد دهید، دنیای سولگارد را کشف کنید و اسرار افسانه نوروز را با این RPG جدید حماسی کشف نمایید تا وارد عرصه قدرتمند شوید! جمع آوری و ارتقاء دادن بحثی با ارزش در بازی می باشد که شما باید بسیاری از مهارت را با کمک اتحادهای خود جمع آوری کنید و از طریق سیستم ارتقاء بازی، قدرت آن ها را به دو برابر افزایش دهید. بازی Legend of Solgard به صورت آنلاین نبرد و مبارزه جانانه شما را با دیگر بازیکنان شبیه سازی می کند و امکانات و ویژگی های بسیاری را نیز در کنار آن به ارمغان می آورد. بازی Legend of Solgard قابل نصب بر روی اندروید 4.1 به بالا می باشد.

ویژگی های بازی Legend of Solgard :

– تست کردن مهارت های خود در برابر دیگر قهرمانان در میدان

– ساخت فرم ها و مبارزه با دیگر بازیکنان

– جمع آوری متحدان و گنج از افسانه نوروز

– رشد و تقویت قهرمان و ارتش خود

– بهره بردن از تاکتیک ها و استراتژی ها برای هدایت یک ارتش پز از موجودات

– توسعه دادن قهرمانان با قدرت خداحافظی

– نبرد با موجودات فانتزی و کارفرمایان

دانلود Legend of Solgard 1.6.1 – بازی افسانه سولگارد برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

4.7/5 - (3 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.