دانلود Knife Rush 1.0 – بازی اکشن چاقو راش برای اندروید

انتشار: 24 خرداد 1397
ورژن: 1.0
اندروید: 5.0 به بالا
دانلود Knife Rush 1.0 – بازی اکشن چاقو راش برای اندروید

Knife Rush (چاقو راش) بازی جدید و رایگان با گیم پلی سرگرم کننده از ترکیب سبک های اکشن و آرکید برای بازی در سیستم عامل اندروید می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Playgendary مخصوص اندروید است. بازی دارای محیط سرگرم کننده و ساده با رنگ سیاه می باشد که در آن شاهد چرخش یک شی دایره خواهید بود و باید تلاش کنید چاقو ها را به هدف اصلی پرتاب کنید. هر چقدر پرتابتان خوب و عالی باشد می توانید امتیاز بیشتری را از سطح بازی دریافت کنید. بیش از 30 سلاح فولای سرد (چاقو) در بازی وجود دارد که می توانید با کسب امتیاز آن ها را رفته رفته باز کنید و مورد استفاده برای خدف گیری و پرتاب قرار دهید.

در خلاصه می توان ده ها تن از سطوح عالی و نیاز به کارشناسی استاد (بازیکن حرفه ای) از گیم پلی آسان برای درک وجود دارد که می توانید ساعت ها خود را سرگرم بازی کنید. بازی Knife Rush گرافیک جذاب و عالی دارد و همچنین از حجم کمی برخوردار است ، ولی بسیار سرگرم کننده است.

ویژگی های باز Knife Rush :

– بیش از 30 سلاح فولادی سرد از جمله چاقو

– ده ها تن از سطوح مختلف برای تبدیل شدن به یک کارشناسی ارشد چاقو پرتاب کن ماهر

– قفسه های رایگان برای نتایج فشرده

– گیم پلی آسان و ساده برای درک بدون پیچیده گی

– محیط یک شکل در ههمه سطوح با شی دایره مانند

دانلود Knife Rush 1.0 – بازی اکشن چاقو راش برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

3/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.