دانلود PGWare Throttle 8.6.4.2018 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

انتشار: 20 خرداد 1397
ورژن: 8.6.4.2018
دانلود PGWare Throttle 8.6.4.2018 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

کشور ما یکی از کشورهای است که دارای اینترنت با سرعت کند می باشد که اکثر کاربران از این موضوع رنج می برند و البته بر روی همین مشکل زمان ست می رود. نرم افزارهای مختلفی برای افزایش سرعت اینترنت وجود دارند که موثر نیز هستند. ولی اکثر کاربران از نرم افزارهای موجود انتظار بیشتری دارند که سرعت را تا چند برابر افزایش دهد که این فکر و انتظار کاملا اشتباه است و نباید از هر نرم افزاری در این زمینه چنین انتظاری رود. PGWare Throttle نرم افزاری قدرتمند و به نوعی محبوب در زمینه افزایش سرعت اینترنت و بهینه سازی شبکه اینترنتی در سیستم عامل ویندز کامپیوتر می باشد. این نرم افزار با بررسی و بهینه سازی که روی کامپیوتر، شبکه اتصال اینترنتی و مورد انجام می دهد باعث افزایش سرعت اینترنت نسبت به حالت عادی می شود.

نرم افزار PGWare Throttle از کابل های DSL، U-Verse، Fios، Dial-up و حتی ماهواره و تلفن همراه با سرعا های مختلف از جمله (2G / 3G / 4G) انواع اتصال اینترنت پشتیبانی و کار می کند. شما به راحتی می توانید اتصال به اینترنت را بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی ماهانه به ISP خود با استفاده از نرم افزار ارتقا دهید و در نهایت از سرعت کلی اینترنت که شامل بارگذاری صفحات، اتصال های اینترنتی، دانلود و … لذت ببرید. نرم افزار PGWare Throttle کم حجم بوده و دارای محیط ساده برای استفاده است که سازگاری با مایکروسافت ویندوز 8، 7، ویستا، ایکس پی و ویندوز سرور 2012، 2008، 2003 در نسخه های 32 / 64 بیتی دارد.

ویزگی های نرم افزاری PGWare Throttle :

– سازگار با مایکروسافت ویندوز 8، 7، ویستا، ایکس پی و …

– عملکرد سریع و قابل توجه در افزایش سرعت اینترنت با انجام بهینه سازی لازم

– افزایش سرعت اتصال اینترنت از قبیل کابل DSL، U-Verse، Fios و …

– صرفه جویی در هزینه با حداکثر رساندن اتصال اینترنت بدون نیاز به ارتقاء دادن سرویس اینترنتی خود

– فارهم سازی سرعت اینترنت لازم برای یک بازی آنلاین چند نفره بدون تاخیر

– انجام تغییرات مورد نیاز برای افزایش سرعت در ویندوز به طور مستقیم

– و …

دانلود PGWare Throttle 8.6.4.2018 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.