دانلود Image Tuner – نرم افزار تغییر اندازه، نام و فرمت تصاویر

انتشار: 3 تیر 1400
ورژن: 8.4
دانلود Image Tuner – نرم افزار تغییر اندازه، نام و فرمت تصاویر

Image Tuner نرم افزار جمع و جور و کارآمد برای تغییر اندازه، نام و تبدیل فرمت تصاویر می باشد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تصویر را به صورت دسته ای تغییر اندازه، تغییر نام و تبدیل فرمت دهید و از فرمت های رایج JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF, PCX و … به خوبی پشتیبانی می کند.

امکان اضافه کردن Watermark به چند تصویر در یک بار، امکان تلنگر، برش، چرخش، تیز و رنگ آمیزی دور عکس ها، توانایی حذف اطلاعات از عکس های دیجیتال، بسیار ساده با رابط کاربری بصری و … از ویژگی های نرم افزار Image Tuner به حساب می آیند. این برنامه دارای حجم بسیار کمی است و از منابع CPU در طول فرایند بسیار کم استفاده می کند.

قابلیت های نرم افزار Image Tuner :

– کم حجم و ساده

– امکان اضافه کردن Watermark به چند عکس در یک بار

– پشتیبانی از فرمت های رایج JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF, PCX و …

– پشتیبانی از دوربین RAW (CRW، CR2، RAW، NEF، DCR، X3F، ORF و …)

– امکان تغییر سریع اندازه، نام و تبدیل فرمت تصاویر به دیگر فرمت ها به صورت دسته ای

– امکان بهبود کیفیت تصویر با فیلترهای افزایش کیفیت

– بسیار ساده با رابط کاربری بصری

– استفاده ناچیز از منابع CPU

– و …

 

تصاوری از نرم افزار:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-13652 size-thumbnail” title=”Image Tuner” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/image-tuner-1.webp” alt=”Image Tuner” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-13653 size-thumbnail” title=”Image Tuner” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/image-tuner-2.webp” alt=”Image Tuner” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Image Tuner – نرم افزار تغییر اندازه، نام و فرمت تصاویر

اشتراک گذاری مطلب

4.5/5 - (2 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.