دانلود Guns of Boom – Online Shooter 5.2.6 – بازی تیراندازی اسلحه بوم اندروید

انتشار: 8 فروردین 1398
ورژن: 5.2.6
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Guns of Boom – Online Shooter 5.2.6 – بازی تیراندازی اسلحه بوم اندروید

Guns of Boom – Online Shooter بازی تیراندازی فوق العاده جذاب و هیجان انگیز در سبک اکشن برای سیستم عامل اندروید می باشد و توسط استودیو بازی سازی Game Insight در پلی استوری گوگل به صورت رایگان قرار گرفته است. همانطور که از نام بازی پیداست، در بازی شما باید به صورت آنلاین با نبرد از طریق تیراندازی های شدید با هدف دقیق دشمنان خود را به نوبت نابود کنید و خود را به یک تیراندازی حرفه ای و ماهر تبدیل کنید. تنها تیراندازی با تفنگ نیست و شما می توانید از طریق استفاده نارنجک دشمنان خود را در بعضی از مواقع که غافلگیر می شوید شکست دهید. وجود 48 اسلحه مختلف و مرگبار عالی از جمله:مسلس، تک تیرانداز و … برای کشتن راحت دشمنان که هر کدام از اسلحه ها توانایی های منحصر به فردی دارد مانند: کم کردن سرعت دشمنان دربازی!

بازی در تیم و rip دشمنان خود که باعث فعال تر شما در جنگ می شود و همچنین می توانید پاداش زیادی را بدست آورید با شرکت در جنگ آنلاین PVP بر روی انواع نقشه ها! بازی Guns of Boom به طوری طراحی شده که دارای گرافیک بسیار جذاب با گیم پلی همه جانبه است که سطح شیک با انیمیشن سرد بازی به ارمغان می آورد و همچنین بازی با گیم پلی که دارد کنترل های بصری و آسانی را فراهم کرده است به همراه چالش های تیراندازی عالی که در نهایت باعث چندین برابر شدن جذابیت بازی می شود! اگر دنبال یک بازی آنلاین و بسیار جذاب تیراندازی با گیم پلی از سبک اکشن برای اندروید می گردید؛ ما برای شما بازی قوق العاده Guns of Boom – Online Shooter را پیشنهاد می کنیم، یک بازی FPS چند نفره درخشان است!

برخی از ویژگی های بازی Guns of Boom – Online Shooter :

– گرافیک فوق العاده و بسیار جذاب!

– طراحی شده به صورت کنترل بصری و آسان

– شرکت در جنگ آنلاین PVP بر روی انواع نقشه ها!

– گیم پلی عالی و همه جانبه با سطح شیک و انیمیشن سرد!

– وجود 48 سلاح های مختلف عالی یا توانایی های منحصر به فرد!

– کشتن دشمنان و تسلط بر میدان جنگ به صورت منظم

– تشکیل تیم خود با عضویت و مبارزه با دشمنان

– وجود مواد منفجره سرگرم کننده

– و …

 

✔ تغییرات نسخه بازی:

– رابط کاربری جدید و براق صیقل داده شده

– تمام 50 اسلحه مجددا متوازن شده و اضافه

– کد شبکه تثبیت شده

– و …

دانلود Guns of Boom – Online Shooter 5.2.6 – بازی تیراندازی اسلحه بوم اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (4 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.