Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire 1.1.2 بازی اکشن قوانین تفنگ اندروید

Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire 1.1.2 بازی اکشن قوانین تفنگ اندروید

Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire (جنگجویان نبرد آتش) یک بازی هیجان انگیز در سبک اکشن تیراندازی و کشتار زامبی برای گوشی و تبلت های اندروید است. قهرمان عزیز، به میدان جنگ نهایی می روید. پس از اتمام این محاکمه، شما عضو تیم مبارزه با تروریسم خواهید شد که می توانید اسلحه خود را بردارید و شکوه و عظمت را به دست آورید. در این شهر مه آلود هیچ بازمانده دیگری جز شما نیست و شما در این میدان های فراموش شده در حال باید آماده باشید و تمام رزمندگان با اسیر شدن به دست زامبی ها به زامبی تبدیل شده اند. نباید به زامبی ها نزدیک شوید و  از طریق سلاح های مختلف و بسیاری که در بازی وجود دارد  خود را برای تیراندازی به زامبی آماده کنید تا پیروز میدان شوید و زامبی های کثیف را به کلی نابود!

بازی Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire بستگی به عمل دقت و سریع بودن شما دارد که می توانید در آن با نشانه گیری سریع و دقیق رامبی ها خود را از دست آن ها نجات دهیدو همچنین این بازی زیبا گرافیک زیبا با گیم پلی اکشن از درگیری های تیراندازی با زامبی ها خون خوار میباشد و کنترل سریع با حرکات آسانی دارد و به راحتی می توانید تیراندازی و حرکت کنید.

امکانات و ویژگی های بازی Gun Rules :

– رویدادهای مختلف از جمله آتش سوزی قدرتمند

– وجود مکان های مختلف در بازی پر از رامبی

– وجود سلاح های قدرتمند و واقعی برای کشتار زامبی های!

– طراحی شده با انعطاف پذیری برای کنترل و حرکت سریع در بازی

– وجود صحنه های HD و 3D زیبا

– وجود سگ زامبی سریع

 

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-16146 size-thumbnail” title=”Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Gun-Rules-1.webp” alt=”Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-16147 size-thumbnail” title=”Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Gun-Rules-2.webp” alt=”Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-16148 size-thumbnail” title=”Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Gun-Rules-3.webp” alt=”Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-16149 size-thumbnail” title=”Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Gun-Rules-4.webp” alt=”Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire” width=”150″ height=”150″ />

بخش دانلود

فرمتapk
نسخه1.1.2
حجم کلی57 / 57 مگابایت
نسخه اندروید4.0.3 به بالا
پسورد فایل‌های فشردهmiladdownload.com
گزارش خرابی راهنمای نصب کانال تلگرام
4 لایک

لینک کوتاه مطلب :

مطالب مرتبط

اشتراک گذاری
پاسخ دهید

شما هم می توانید در گفتگوی این مطلب شرکت کنید

*

code