دانلود Golden Boot 2019 2.1 – بازی فوتبال بوت طلایی برای اندروید

انتشار: 18 فروردین 1398
ورژن: 2.1
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Golden Boot 2019 2.1 – بازی فوتبال بوت طلایی برای اندروید

Golden Boot 2019 بوت طلایی یکی از بازی های جدید اندروید در زمینه ورزشی و فوتبالی برای موبایل های اندرویدی است که توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Nordeus برای اندروید است. یک قاتل کامل با کنترل فوق العاده بصری برای همه طرفداران فوتبال است که بازی زیبا را از حالت متفاوتی فوتبالی به وجود می آورد. ساقه بیش از دیوار های مختلف به اهداف دقیق را به دست کردن و جمع آوری امتیاز مورد نیاز تا تیم رویایی خود را بسازید! بازیکنان جدید را کشف کنید و مهارت های تیراندازی و دروازهبانی خود را ارتقا دهید تا حظورخود را در لیگ پر رنگ تر نمایان کنید و بهجز قهرمانی به چیز دیگری فکر نکنید! با استفاده از توپ که با سبک شما مطابقت داردT سعی کنید انواع مختلفی از توپ ها مانند قمارباز، تک تیرانداز و … که امتیاز بیشتری برای بازیهای به همراه دارند، را به کار بگیرید!

کاوش و تسخیر 4 حالت موجود در این شبیه ساز فوتبال برای حالت تک، امتیاز از موقعیت های ویژه ضربه آزاد برای به دست آوردن آیتم (زندگی) اضافی و سکه! یا حتی حالت دوئل با رقابت در برابر بازیکنان مختلف در سراسر جهان در زمان محدود مسابقات PvP و صعود از مدیران با چالش فوق العاده و عالی از هیجان. البته غیر این دو حالت دیگه هم داره که در ادامه مطلب به صورت خلاصه نام برده شده است که برخی از ویژگی ها هستند و این بازی نیز رفته رفته ویژگی های بیشتری را نیز به خود خواهد گرفت.

ویژگی های بازی Golden Boot 2019

  • رویدادهای زمان محدود
  • کاوش و تسخیر 4 حالت موجود در این شبیه ساز فوتبال
  • حالت تک برای امتیاز از موقعیت های ویژه ضربه آزاد برای به دست آوردن سکه
  • مدل دوئل برای رقابت در برابر بازیکنان دیگر از سراسر جهان در مسابقات PvP
  • حالت دوستان چالش بازی در برابر دوستان در زمان واقعی!
  • باز کردن حالت های پاداش و … برای پیشرفت

دانلود Golden Boot 2019 2.1 – بازی فوتبال بوت طلایی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.