دانلود موتوری 2 داستانی برای اندروید – بازی مهیج موتور سواری آپدیت 1401

انتشار: 29 فروردین 1401
ورژن: 162
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود موتوری 2 داستانی برای اندروید – بازی مهیج موتور سواری آپدیت 1401

بازی موتوری 2 یک بازی ایرانی و بسیار جذاب می باشد که توسط استودیوی گلیم گیمز برای اندروید منتشر شده که برای کاربران، از جمله کاربران ایرانی یک بازی متفاوت موتور سواری در بازی موتوری 2 را فراهم کرده است که بر گرفته شما از موتور سواری های ناب ایرانی می باشد.

بازی موتوری 2 یک سبک جذاب تر از نسخه اول این بازی است که تغییرات بسیار و چشمگیری در آن ایجاد شده است. در بازی باید ماموریت هایی که به شما داده می شود را کامل کنید. حتی می توانید با حرکاتی که با موتور انجام می دهید پول بیشتری بگیرید. ولی باید تعادل خودتون را حفظ نمایید تا با وسایل نقلیه ها تصادف نکنید.

در بازی موتوری 2 حتی قادر به مسافر بری با موتور خود هستید که می توانید با مقصد رساندن مسافر پول دریافت نمایید و موتورها و لباس های دیگر را نیز باز کنید و به مسابقه شخصیت های داستانی بپردازید! بازی موتوری ۲ یک موتور سواری متفاوت و ماجراجویی است و دارای گرافیک و صداگذاری عالی می باشد! شما هم می توانید همراه زندگی آقای موتوری باشید!

گیم پلی متفاوت از بازی موتوری

بازی های بی شماری تا حال به بازار اندروید انتشار یافته است اما بازی موتوری 2 برخلاف آنها از سبک ایرانی در موتور سواری استفاده کرده است که جذابیت بازی را برای استفاده کننده گان بالا می برد. چیزهایی مثل محیط های شبیه سازی شده خیابان ها به سبک ایرانی یا افراد مختلف در خیابان یا عابر پیاده که در حال گذر هستند که بنوعی آنها هم شبیه سازی شده هستند همگی آنها یک محیط عالی ایرانی را از بازی موتوری رقم زده است.

صداهای بارگذاری شده در هنگام تصادف با اشیاء یا انسان یا تم آهنگ به سبک ایرانی موتوری در هنگام راندن موتور جذابیت بازی را دو چندان کرده است.

وجود موارد مختلف مدل های مو، لباس و موتورها که در این بازی گنجانده شده با آنها می توانید شخصیت موتور سوار را به هر شکلی که خواستید در بیاورید و موتورسواری را با آن انجام دهید.

این بازی در سه بخش گردش آزاد، داستانی و ژاپنی می باشد که در گردش آزاد صرفاً موتورسواری انجام می شود و در داستانی بصورت داستانی بازی پیش می رود و در نسخه ژاپنی که پولی است باید خرید شود.

برخی ویژگی های بازی موتوری 2

  • کیفیت گرافیک عالی
  • صداگذاری زیبا و جذاب
  • دارای موتورهای مختلف و ایرانی
  • شخصیت های داستانی و مسابقه با آن ها
  • دارای فروشگاه و امکان خرید کردن لباس و موتور
  • انجام ماموریت در شهرهای ایرانی
  • امکان انجام حرکات در موتور سواری
  • ماموریت های بسیار
گالری تصاویر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.