دانلود بازی سماور برای اندروید – 2.2 معماهای سماور را حل کنید

انتشار: 12 آذر 1398
ورژن: 2.2
دانلود بازی سماور برای اندروید – 2.2 معماهای سماور را حل کنید

سماور یکی دیگر از بازی های جذاب و سرگرم کننده معماهای سماور است. این بازی از ویژگی ها و امکانات متفاوتی نسبت به دیگر بازی های قرار گرفته در وبسایت می باشد و همین موضوع باعث شده است که طرافدارن بسیاری را جذب خود کند و در کل چالش رو به حل و نسبتا هیجانی را به وحود آورد. نحوه بازی به گونه ای است که در بازی با کشیدن دست بر روی حروفِ درون جدول، کلماتی که با سوژه خاصی مشخص شده‌اند را پیدا کنید، برخی از کلمات مخفی هستند که باید فکر خودرا به چالش بزنید و ببینی جواب معما چی میشه و چطور می تونی مراحل را رد کنی! البته رفته رفته به دلیل افزایش چالش بازی و جذابیت بالا خواهد رفت و این مورد باعث جذب کاربر و روزانه چندین ساعت بازی می شود‍!

بازی سماور محیط کاربری و روش بازی آسانی دارد و کلا با نام بازی که باشد سماور ، همخوانی داشته و شما نیز شاهد این موضوع در هنگام مشغول شدن به بازی و اجرا، خواهید رسید. آخرین و جدیدترین نسخه از این باری در ادامه مطلب قابل دانلود می باشد و شما هم به خلاصه ویژگی های اشاره شده ای بازی دسترسی داشته باشید و هم از به اسکرین شات هایی از بازی که امیدواریم مورد قبول قرار گیرد.

برخی از ویژگی های بازی سماور

  • صدها موضوع و دسته‌بندی با سوژه های جذاب و متفاوت!
  • بازی کم حجم، طراحی شده با محیط کاربر پسند
  • جستجوی کلمات مخفی
  • کشف رمز و رموز کلمات مشترک!
  • یادگیری معانی برخی واژگان
  • از خانواده، دوستان و آشنایان خود کمک بگیر!
  • گرافیک و شخصیت جذاب ایرانی
  • موسیقی آرامش بخش ایرانی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.