دانلود بازی ایرانی پشمک برای اندروید 1.8 – یافتن کلمات و دانستنی

انتشار: 4 مرداد 1398
ورژن: 1.8
دانلود بازی ایرانی پشمک برای اندروید 1.8 – یافتن کلمات و دانستنی

پشمک بازی جدید ایرانی در سبک کلمات برای موبایل و تبلت های اندروید توسعه و تولید شده است که در آن شما باید کلمات مناسب را نسبت به آنچه که می خواهد پیدا کنید. قبل از این، بازی های همانند: آمیرزا، ارثیه آقام، یاقلوا و بسیاری دیگر از را قرار داده ایم که ایرانی بوده اند و توسط برنامه نویسان فارسی زبان طراحی شده است که هر کدام از آن ها دارای طرفداران بسیاری هستند. این بازی نیز همانند بازی های معرفی شده دارای گیم پلی سرگرم کننده، چالش فکری و صنعتی می باشد که شما را وارد چالش های ذهنی و فکری شیرنی وارد می کند. شما باید کلمات مناسب را پیدا کنید تا یکی یکی هر کدام از مراحل از بازی را پشت سر بگذارید که در کل می توان گفت بازی دارای بسیاری از مراحل بی پایان است.

هر کدام از مراحل بازی پشمک سختی و چالش های خود را به همراه دارد که رفته رفته نیز شما چالش های بیشتری را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید با کشیدن انگشت خود روی حروف و واژگان کلمات با معنی را به وجود آورید که این نحوه بازی را بازی های محبوب دیگر کلمات نیز دارا می باشد. همچنین بازی پشمک طراحی شده با هدف افزایش هوش ذهنی است.

ویزگی های بازی پشمک

  • بازی کم حجم با جذابیت و سرگرمی فوق العاده
  • نحوه بازی آسان و ساده از طریق کشیدن و وصل کردن کلمات
  • وجود بسیاری از مراحل با چالش و سرگرمی های شدید
  • تاثیر بر افزایش هوش مغزی و حتی حافظه
  • اضافه شدن مراحل جدید با آپدیت بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.