دانلود بازی جدید ایرانی کلمچین برای اندروید 5.1 – بازی یافتن و حدس کلمات!

انتشار: 4 مرداد 1398
ورژن: 5.1
دانلود بازی جدید ایرانی کلمچین برای اندروید 5.1 – بازی یافتن و حدس کلمات!

کلمچین یکی دیگر از بازی های ایرانی و طراحی شده توسط بازی سازان پارسی زبان می باشد که برای موبایل اندرویدی است. در این بازی نیز شما باید ذهن خود را برای یافتن کلمات مختلف آماده کنید و به چالش های چند کلمه ای فرا خوانید که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. بازی از تنوع و سبک پازل برخوردار است که شما شاهد مراحل بی پایانی به نوعی خواهید بود که باید آن ها را پشت سر بگذارید که هر مرحله نسبت به سطح قبلی از سختی بالایی نسبت به مراحل دیگر برخوردار خواهید بود. شما باید با به هم وصل کردن حروف ها کلمه مورد را در هر مرحله پیدا نمایید تا بتوانید به مراحل دیگر راه پیدا کنید.

با جمنع آوری سکه بیشتر در بازی ، به راحتی و آسان می توانید در مراحلی که گیر کرده اید را پست سر بگذارید. بازی کلمچین شما را به انواعی از خانه های روستای خواهد بود تا در هر خانه کلمه را پیدا نمایید که کلمات تکراری نیستند و نسبت به تفاوت دارند که چالش فکری را بالا می برد. لازم به ذکر است که این بازی در کل از تجربه متفاوت را نسبت به دیگر بازی های یافتن و دانستن کلمات ایرانی می کاربران ارائه می دهد که می توانید لذت ببرید. همچنین در بازی کلمچین شما شاهد گرافیک رنگین و جذابی خواهید بود که از کیفیت طراحی بالای نیز برخوردار است و علاوه بر جذابیت  ، سرگرمی بازی را بیشتر می کند.

ویژگی های بازی کلمچین

  • وجود سطح های بسیار با سختی بالا نسبت به مرحله قبلی
  • امکان تغییر دادن تغییر فونت ها از جمله به فونت گرافیکی
  • ساده، سبک جدید و اعتیاد آور
  • گرافیک جذاب با ترکیب رنگی عالی از کیفیت بالا
  • آشنا شدن با کلی روستا و خانه های روستایی از طریق پیا کردن کلمات در هر سطح
  • لذت بردن از موسیقی ایرانی و دلنشین
  • طراحی شده با سبک بازی های متفاوت نسبت به دیگر بازی های ایرانی کلماتی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.