نصب بازی دور – دورهمی آنلاین کلمه یابی

انتشار: 21 تیر 1402
ورژن: 2.2.4
نصب بازی دور – دورهمی آنلاین کلمه یابی

در بازی دور ما شاهد خلاقانه ترین بازی سال می باشیم! یک بازی جذاب و سرگرم کننده و هیجانی قابل دانلود برای دستگاه های اندروید می باشد که می تواند شما و دوستانتان را ساعت ها سرگرم کند. نحوه بازی خلاقانه و فکری است که شما باید عملکرد سریعی را از خود نشان دهید تا دیگر دوستان مقابل را ببرید. برای دانلود بازی دور در ادامه همراه ما باشید.

در کلامی میتوان گقت که بازی آنچنان هم که فکر می کنید آسان نیست چون علاوه بر داشتن چالش های فکری، چالش سرعتی مهمترین و سخت ترین چالش این بازی است. در کل بازی به این شکل است که آن را به صورت چهار نفره یا 6 نفره بازی می کنید و باید هر کلمه ای که فکر می کنید درست است را به موقع و هر چه سریع تر انتخاب کنید زیرا زمانی برای هر دو تیم تعیین شده که زمان پاسخ هر کدام از تیم ها است و اگر تمام بشود به طور کلی آن تیم باخته است و تیم مقابل برنده خواهد شد. پس لازمه برنده شدن در بازی دور دقت و سرعت بالا همراه با اطلاعات عمومی قوی است.

در داخل بازی بیش از 4000 کلمه در دسته بندی های مختلف تنظیم شده است که برخی از دسته بندی های آن ها عبارتند از خوراکی، حیوانات، شغل ها، ورزشی، طبیعت و … که شما در بازی، کلمات مختلفی از همه دسته ها را نام خواهید برد. اگر شما هم دوست دارید به صورت خانوادگی یا با دوستانتان به این بازی سرگرم کننده بپردازید و شاهد هیجان بالایی باشید پیشنهاد می کنیم حتما دانلود بازی دور برای اندروید را از دست ندهید.

بازی دور چه ویژگی هایی دارد؟

  • امکان بازی به صورت چند نفره با 6 یا 4 نفر
  • پیدا کردن کلمات مورد نیاز و گفتن آن ها به صورت صوتی
  • جندین هزار کلمه مختلف در دسته بندی های بسیار
  • محدودیت هیجان انگیز زمان برای تعیین بازنده
  • بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • امکان گرفتن فیلم از بازی برای اشتراک گذاری
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.